w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 469
Wszystkich postów: 937848
Wszystkich tematów: 138398

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni
pl

JetBoost 2.0.0.67


JetBoost jest niewielką aplikacją, pozwalającą na poprawienie działania systemu operacyjnego. Jej funkcjonowanie opiera się przede wszystkim na wyłączaniu oprogramowania zużywającego najwięcej zasobów sprzętowych. Użytkownik może skorzystać z dwóch predefiniowanych trybów przyspieszania (do pracy, do gry) oraz ułożyć własny zestaw. Wystarczy po prostu zaznaczyć odpowiednie operacje na liście. Wśród nich znajdują się następujące pozycje:
- zamykanie procesów,
- wyłączanie usług systemowych i niesystemowych,
- czyszczenie zawartości schowka,
- optymalizacja ustawień karty graficznej,
- tymczasowe zamykanie Eksploratora Windows i automatycznych aktualizacji,
- czyszczenie pamięci operacyjnej.

Aplikacja posiada minimalistyczny, stylowy interfejs. Główne okno zostało podzielone na dwie karty - Boost i Ustawienia. Pierwsza zawiera opcje umożliwiające przyspieszenie systemu operacyjnego, druga natomiast pozwala na dostosowanie kilku szczegółów związanych z funkcjonowaniem programu.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i w zasadzie bezkonfliktowe. Dużą zaletą jest bowiem możliwość błyskawicznego przywrócenia poprzedniego stanu systemu za pomocą opcji "Odbuduj". Dodatkowym wskaźnikiem ułatwiającym dobranie odpowiednich parametrów optymalizacji jest informacja określająca procentowy zysk wydajności. JetBoost działa w tle, rezydując w zasobniku systemowym. Dzięki temu w błyskawiczny sposób można dokonać optymalizacji - wystarczy nacisnąć prawym przyciskiem myszy na ikonę i wybrać odpowiednią opcję w menu.

Program jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Co istotne, aplikacja jest kompatybilna z najnowszymi systemami z rodziny Windows (także wydaniami 64-bitowymi). Całość w polskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
JetBoostJetBoost 2.0.0.67
Wersja stabilna
3.35 MB | 2014-03-03

Ilość pobrań: 2467 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (1)
JetBoost
avatararrow
~@Kos | 2012.02.18 11:56
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Na pewno warte do przetestowania - widać różnice
JetBoost 1.1.0