w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 269
Wszystkich postów: 904363
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6559 dni
pl

DisplayFusion 9.7.1


DisplayFusion to interesujące narzędzie do obsługi i konfiguracji wyświetlaczy podłączonych do komputera. Za pomocą aplikacji w prosty sposób zmienimy właściwości urządzeń oraz dostosujemy działanie systemu operacyjnego do własnych potrzeb. Narzędzie będzie szczególnie przydatne dla profesjonalnych grafików i programistów, niemniej część z dostępnych modułów zadowoli także domowych użytkowników. Oferowane przez DisplayFusion funkcje można podzielić na kilka kategorii:

• Zarządzanie monitorami
Podstawowym zadaniem programu jest zarządzanie wyświetlaczami podłączonymi do komputera. Możemy w prosty sposób zmienić rozdzielczość, częstotliwość odświeżania, głębię koloru oraz orientację obrazu. Profile możemy zapisać, w celu późniejszego wykorzystania. Dodatkowo, na każdym monitorze umieścimy niezależny pasek zadań o zadanych cechach (funkcjonalność, wygląd).

• Skróty klawiaturowe
DisplayFusion oferuje rozbudowane skróty klawiaturowe. Dzięki nim w błyskawiczny sposób możemy zarządzać układem okien, kursorem myszy czy funkcjami systemu operacyjnego. Użytkownik może dodawać nowe skróty oraz edytować już istniejące - całość odbywa się w wygodnym panelu konfiguracyjnym.

• Przyciski paska tytułowego
Jest to kolejna funkcja usprawniająca działanie na kilku monitorach. Do każdego okna zostanie podpięty zestaw przycisków, oferujących takie funkcje jak przeniesienie na następny monitor, minimalizacja bądź zmiana rozmiaru. Układ kontrolek jest w pełni konfigurowalny.

• Zmiana tapet i wygaszacza
Program oferuje panel, za pomocą którego zmienimy właściwości tapety pulpitu. Możemy ją rozciągnąć na szerokość wszystkich podłączonych monitorów, zmienić jej rozmiar i kolorystykę bądź wyświetlić dodatkowe informacje. DisplayFusion oferuje także tryb automatyczny, w którym tapety będą pobierane z serwisów internetowych (Bing Image Search, Google Image Search, deviantART, Flickr, Vladstudio). Kolejne możliwości personalizacji wiążą się z wygaszaczami ekranu. Za pośrednictwem aplikacji na każdym wyświetlaczu ustawimy niezależną animację.

• Ekran logowania
Za pomocą DisplayFusion prosty sposób zmienimy wygląd panelu logowania do systemu Windows (tło w postaci pliku graficznego, pozycja i kolorystyka obrazu).

Pozostałe funkcje:
- możliwość wyłączenia niektórych funkcji programu dla zadanych plików wykonywalnych,
- przyciąganie okien do krawędzi monitora,
- automatyczne wyświetlanie aplikacji na zdefiniowanym wyświetlaczu,
- zarządzenie układem ikon,
- tworzenie i przywracanie kopii zapasowej ustawień.

Narzędzie integruje się z systemem operacyjnym. Z poziomu Eksploratora Windows mamy dostęp do podstawowych okien konfiguracyjnych. Program minimalizuje się także do ikony w zasobniku (obok zegara). Za pomocą menu możemy przejść do dostępnych narzędzi bądź w szybki sposób zmienić działanie aplikacji.

Uwaga!
W systemach Vista/Windows 7 w celu prawidłowego działania DisplayFusion należy zainstalować w katalogu "Program Files" lub "Program Files (x86)".

Ograniczenia!
Narzędzie w wersji Pro jest dostępne na czas okresu testowego, wynoszącego 30 dni. Po upływie tego terminu możemy pozostać przy wersji darmowej, o znacznie ograniczonej funkcjonalności. Szczegółowe zestawienie znajduje się na oficjalnej stronie produktu.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
DisplayFusionDisplayFusion 9.7.1
Wersja stabilna
91.5 MB | 2020-12-29

Ilość pobrań: 1238 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
DisplayFusion