w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 242
Wszystkich postów: 904575
Wszystkich tematów: 127605

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6880 dni

StartOnDesktop 1.0.0.0


StartOnDesktop to niewielkie narzędzie modyfikujące domyślne zachowanie systemu Windows 8. Zmiany wprowadzone przez program sprawiają, że po zalogowaniu się na komputer, zamiast domyślnego ekranu startowego Modern UI, zobaczymy pulpit. Aplikacja pozwala tym samym na ominięcie jednej z najbardziej uciążliwych innowacji wprowadzonych przez projektantów Microsoftu.

Obsługa narzędzia jest bajecznie prosta. Aby uaktywnić zmiany, należy po prostu wcisnąć przycisk "Enable". Modyfikacje zostaną wprowadzone od razu, niemniej zobaczymy je dopiero po ponownym uruchomieniu komputera. Aplikacja opiera się na edycji odpowiednich wartości w rejestrze systemowym. W trakcie działania programu nie są modyfikowane innego typu dane (procesy, pliki konfiguracyjne), dzięki czemu proces jest odwracalny. W celu przywrócenia standardowego zachowania Windows 8, wybieramy opcję "Disable".

Narzędzie jest rozpowszechniane bezpłatnie (licencja freeware). Program nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - składa się z pojedynczego, zajmującego zaledwie kilkadziesiąt kilobajtów pliku wykonywalnego. Aplikacja jest kompatybilna z systemem Windows 8 Client/Server we wszystkich dostępnych edycjach (także 64-bitowych).

Uwaga!
Podczas startu aplikacji mogą pojawić się okna Windows SmartScreen i Windows User Account Control. Program jest bezpieczny i nie zawiera szkodliwych modułów, tym niemniej musimy zaakceptować jego uruchomienie.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
StartOnDesktopStartOnDesktop 1.0.0.0
Wersja stabilna
0.15 MB | 2012-11-13

Ilość pobrań: 502 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
StartOnDesktop