w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 424
Wszystkich postów: 937857
Wszystkich tematów: 138400

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Taskbar Shuffle 2.5


Taskbar Shuffle to niewielkie narzędzie usprawniające pracę starszych systemów operacyjnych z rodziny Microsoft Windows (Vista i wcześniejsze edycje). W czasie działania aplikacji mamy możliwość przemieszczania elementów znajdujących się na pasku zadań oraz w obszarze powiadomień. Wpisy możemy tym samym ustawić w dowolnej, wygodnej dla nas konfiguracji. Operacja przesuwania odbywa się standardowo, za pośrednictwem metody przeciągnij i upuść. Narzędzie nie zużywa wielu zasobów (zajmuje zaledwie kilka megabajtów w pamięci operacyjnej) i jest bardzo proste w konfiguracji. Co ciekawe, aplikacja współpracuje także z paskami obsługiwanymi przez UltraMon.

Przemieszczanie elementów nie jest jedną funkcją oferowaną przez Taskbar Shuffle. Możemy również zmieniać kolejność wpisów dotyczących zgrupowanych okien, zamykać programy za pomocą naciśnięcia środkowym przyciskiem myszy na pasek zadań, dostosować mechanizm grupowania do własnych preferencji.

Program w trakcie pracy rezyduje w zasobniku systemowym. Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę znajdującą się w obszarze powiadomień, zostanie wyświetlone menu kontekstowe. Znajdziemy w nim opcje odpowiedzialne za włączenie/wyłączenie wymienionych wyżej funkcji oraz przejście do dialogu konfiguracyjnego. Za jego pośrednictwem możemy dodać narzędzie do autostartu Windows, a także zmienić kilka specyficznych ustawień (domyślne klawisze, działanie niektórych funkcji).

Taskbar Shuffle jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Jeśli aplikacja szczególnie przypadła nam do gustu, możemy rozważyć donację na rzecz producenta.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Taskbar ShuffleTaskbar Shuffle 2.5
Wersja stabilna 32-bitowa
0.62 MB | 2012-11-25
Taskbar Shuffle 2.5
Wersja stabilna 64-bitowa
0.88 MB | 2012-11-19

Ilość pobrań: 366 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Taskbar Shuffle