w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 196
Wszystkich postów: 904365
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6561 dni

Alternative Flash Player Auto-Updater 1.3.0.0


Alternative Flash Player Auto-Updater to niewielkie narzędzie do aktualizacji oprogramowania z serii Flash Player. Zadaniem aplikacji jest automatyczne sprawdzanie serwerów producenta i w przypadku wykrycia nowej wersji - wyświetlanie powiadomienia oraz instalowanie aktualizacji w systemie operacyjnym. Program pozwala tym samym na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa komputera. Dzięki narzędziu będziemy na bieżąco z najnowszymi łatkami krytycznego i niezbędnego składnika, jakim jest bez wątpienia Flash Player. Aplikacja będzie przydatna dla domowych użytkowników oraz dla administratorów sieci komputerowych - można wczytać globalny plik ustawień.

Program wykrywa zainstalowaną i aktualną wersję oprogramowania dla przeglądarek Internet Explorer oraz Mozilla Firefox, Safari, Opera. Informacja widoczna jest w głównym oknie. Po naciśnięciu przycisku "Check and Update", narzędzie sprawdzi, pobierze i zainstaluje najnowszą wersję Flash Playera. Aplikacja może działać także w trybie cichym (interfejs zostanie ukryty). W razie potrzeby, możemy zmienić ustawienia narzędzia. Szczególnie przydatne będą opcje dotyczące przydzielania odpowiednich uprawnień (w przypadku korzystania z konta użytkownika, należy podać nazwę użytkownika, hasło i domenę przydzieloną do konta administratora). Zmienimy także: katalog, do którego pobierane będą aktualizacje, dane serwera proxy, interwał sprawdzania nowych wersji oraz specyficzne ustawienia związane z interfejsem i działaniem aplikacji. Alternative Flash Player Auto-Updater działa w tle, minimalizując się do zasobnika systemowego. Warto dodać także program do autostartu Windows.

Całość jest dostępna za darmo (licencja freeware). Narzędzie działa w 32-bitowych i 64-bitowych wersjach systemu operacyjnego.

Uwaga!
Podczas instalacji kreator proponuje skopiowanie na dysk twardy paska narzędziowego Linkury Smartbar. Nie jest to element konieczny do poprawnego funkcjonowania aplikacji i zalecamy go zignorować, odznaczając odpowiednią opcję w instalatorze.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 3.5 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Alternative Flash Player Auto-UpdaterAlternative Flash Player Auto-Updater 1.3.0.0
Wersja stabilna
1.71 MB | 2018-12-13

Ilość pobrań: 1513 | W tym miesiącu: 14 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
Alternative Flash Player Auto-Updater