w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 221
Wszystkich postów: 904365
Wszystkich tematów: 127546

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6561 dni

Arrange Your Desktop 2.1.0


Arrange Your Desktop to niewielkie narzędzie użytkowe, służące do porządkowania pulpitu oraz innych katalogów na dysku twardym i zewnętrznych nośnikach (pamięci USB, dyski zewnętrzne, karty pamięci). Program umożliwia błyskawiczne wprowadzenie logicznej struktury danych i tym samym usprawnienie nawigacji w Eksploratorze Windows. Funkcjonalność Arrange Your Desktop nie jest imponująca, jednak narzędzie jest jednocześnie przyjazne dla początkujących użytkowników komputera.

Zasada działania programu jest bardzo prosta. Aplikacja wyszukuje pliki różnego rodzaju na podstawie rozszerzeń oraz przenosi dane do utworzonych kartotek (wideo, zdjęcia, dokumenty, archiwa, skróty do programów). Zastosowanie zmian wymaga kilku kliknięć myszy, dzięki czemu obsługa nie sprawi nam żadnych problemów. Konfiguracja sprowadza się do wskazania katalogu podlegającego porządkowaniu, włączenia/wyłączenia wybranych kategorii oraz naciśnięcia na przycisk "Arrange". Dodatkowo możemy zdefiniować własny folder - wystarczy zmienić status przełącznika na aktywny, a następnie wpisać rozszerzenie i nazwę.

Projekt jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie nie dokonuje zaawansowanych modyfikacji w systemie operacyjnym, dzięki czemu jest bezpieczne w użytkowaniu. Współpracuje również ze starszymi wersjami systemu Windows.

Uwaga!
Kreator instalacji proponuje zmianę ustawień przeglądarki internetowej oraz zainstalowanie w systemie paska narzędziowego Babylon Toolbar. Nie są to operacje konieczne do poprawnego działania Arrange Your Desktop i radzimy je zignorować (wystarczy odznaczyć odpowiednie opcje).

Ograniczenia!
Program nie posiada opcji przywrócenia pierwotnego rozkładu folderów oraz zmiany nazw katalogów zdefiniowanych przez producenta. Modyfikacji musimy dokonać samodzielnie z poziomu Eksploratora Windows lub dowolnego menadżera plików.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Arrange Your DesktopArrange Your Desktop 2.1.0
Wersja stabilna
0.56 MB | 2016-05-14

Ilość pobrań: 164 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Arrange Your Desktop