w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 233
Wszystkich postów: 904482
Wszystkich tematów: 127575

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6708 dni

Toolwiz Time Freeze 2017 4.3.1.5000


Toolwiz Time Freeze to niewielkie narzędzie użytkowe, chroniące system operacyjny przed nieuprawnionymi zmianami. Mechanizm opiera się na tworzeniu tymczasowego, wirtualnego środowiska pracy, przechowującego kopie plików systemowych oraz takich elementów, jak rejestr czy dane konfiguracyjne. Po wyłączeniu trybu ochronnego, nazwanego przez producenta Time Freeze użytkownik może dokonać wyboru - przywrócić stan systemu lub zachować wprowadzone modyfikacje. W przypadku pierwszej opcji, wymagane jest ponowne uruchomienie komputera.

Aplikacja wydaje się bardzo dobrym narzędziem wspomagającym wszelakie eksperymenty związane z funkcjonowaniem systemu operacyjnego. Przyda się również do wykrywania i protekcji przed zagrożeniami bezpieczeństwa, takim jak wirusy komputerowe, robaki, konie trojańskie i aplikacje szpiegowskie. Co ciekawe, oprócz standardowej funkcjonalności, dostępny jest także opcjonalny moduł, chroniący wybrane przez użytkownika pliki i katalogi. Istnieje również możliwość zdefiniowania hasła, stanowiącego dodatkowy poziom osłony.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Program rezyduje w zasobniku systemowym, domyślnie włączony jest również niewielki pasek przyklejony do pulpitu. Po dwukrotnym kliknięciu na ikonę, wyświetla się okno konfiguracyjne, za pośrednictwem którego można uruchomić tryb Time Freeze. Interfejs nie został spolszczony, jednak nie powinno stanowić problemu dla użytkowników nie znających języka angielskiego. Na oficjalnej stronie aplikacji znajduje się bowiem krótki film, przedstawiający w jaki sposób obsługiwać dostępne funkcje. Warto się z nim zapoznać.

Program jest dostępny bezpłatnie. Rozpowszechniany jest na zasadach licencji freeware, co oznacza, że można go wykorzystywać w zastosowaniach niekomercyjnych i komercyjnych. Całość kompatybilna z najnowszymi systemami z rodziny Windows, także wydaniami 64-bitowymi.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (9 głosów)

Strefa Download programu
Toolwiz Time FreezeToolwiz Time Freeze 2017 4.3.1.5000
Wersja stabilna
2.8 MB | 2016-06-02

Ilość pobrań: 716 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 30

Komentarze (0)
Toolwiz Time Freeze