w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 445
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni
pl

Immersive Explorer 1.7.2


Immersive Explorer to ciekawy menedżer plików, wzorowany na interfejsie Metro. Aplikacja prezentuje alternatywne podejście do zarządzania strukturą danych zgromadzonych na dysku i zewnętrznych nośnikach - okno jest oparte na kafelkach, które oprócz spełniania funkcji nawigacyjnej, prezentują informacje o danych (ilość katalogów i plików w folderze, zajęte miejsce na partycjach itd.). Do dyspozycji mamy także standardowe opcje (przechodzenie do poprzedniego/kolejnego katalogu, nawigacja w górę, powrót do głównego ekranu). Program wydaje się być bardzo dobrą propozycją dla początkujących użytkowników komputera oraz osób, ceniących sobie jakość prezentacji.

Immersive Explorer pracuje w dwóch trybach, pełnoekranowym i okienkowym. Aplikacja jest cały czas rozwijania - co kilkanaście dni pojawiają się nowe wydania. Póki co funkcjonalność nie jest wystarczająca do codziennego użytkowania i program należy traktować raczej jako ciekawostkę. Plany producenta są jednak mocno sprecyzowane i w przyszłości narzędzie może stać się wartościowym zamiennikiem systemowych rozwiązań. Dostępne aktualnie funkcje to między innymi: podgląd podstawowych właściwości plików (nazwa, rozmiar, data stworzenia, rozdzielczość), obliczanie sum kontrolnych MD5 i SHA1, wbudowany odtwarzacz muzyczny, możliwość przeglądania zdjęć, wyświetlanie miniatur, operacje na danych (tworzenie katalogu, usuwanie, zmiana nazwy).

Narzędzie nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - wystarczy po prostu rozpakować archiwum do dowolnego katalogu, a następnie uruchomić plik wykonywalny.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej. Wymagania sprzętowe znajdziemy na oficjalnej stronie projektu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (12 głosów)

Strefa Download programu
Immersive ExplorerImmersive Explorer 1.7.2
Wersja stabilna
0.99 MB | 2020-06-29

Ilość pobrań: 797 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (4)
Immersive Explorer
avatararrow
~czacha | 2015.04.28 13:49
9 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Tele-bucu, kiedy ty się wreszcie wyciszysz i przestaniesz pouczać innych. Każdy działa, jak mu pasuje. Przeto swoje wątpliwe mądrości zostaw w #cenzura#. 'Belkor', przetestowałem softa i jest wporzo. Pozdrawiam Ciebie i administratora !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Immersive Explorer 1.2
avatararrow
tele02 | 2014.12.29 13:55
-9 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Obecna wersja > poprawiona i zostaje na dłużej
(poprawiono drobne błędy).
Immersive Explorer 1.1.1
avatararrow
~belkor | 2014.12.29 09:17
14 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Przetestowałem ten program i stwierdzam , że działa poprawnie.
Zajmuje bardzo mało miejsca i ma wszystkie potrzebne funkcje .
Polecam !
Immersive Explorer 1.1.1
| Komentarz został wyminusowany | wyświetl