w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 621
Wszystkich postów: 946558
Wszystkich tematów: 141374

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

LimagitoX FileMover Lite 2019 5.5.0


LimagitoX FileMover Lite to narzędzie służące do automatyzacji kopiowania, przenoszenia i usuwania plików oraz folderów na komputerze lokalnym albo zdalnym. Program pozwala na tworzenie specjalnych zasad dla powyższych operacji. Umożliwia także zastosowanie filtrów opartych na nazwach, datach oraz rozmiarze katalogów i plików. W trakcie działań na plikach lub folderach można zmieniać ich nazwy oraz szyfrować je za pomocą PGP.

Aplikacja przeprowadza operacje na plikach lokalnych bądź też na obecnych w katalogach FTP, SFTP, FTPS, a także na serwerach pocztowych SMTP. Nowe katalogi mogą być tworzone w oparciu o nazwę pliku lub datę, narzędzie sprawdza przy tym, czy taki plik rzeczywiście istnieje. Możliwe jest zmienianie nazw plików i katalogów przy pomocy wyrażeń regularnych. LimagitoX Lite automatycznie monitoruje określone foldery pod kątem modyfikacji wynikających z ustalonych przez użytkownika zasad przetwarzania plików. Narzędzie potrafi działać w tle systemu jako usługa. Istnieje funkcja zapamiętywania nazw, dat, rozmiarów oraz innych parametrów plików, wówczas operacje na plikach o identycznych parametrach są wykonywane tylko raz. Stworzone przez nas zasady mogą zostać powiązane z określonymi komunikatami (poczta e-mail, dźwięki, informacje pop-up, log programu itp.). Dostępna jest także funkcja kopii zapasowej.

Płatne wersje programu potrafią wykonywać zadania wielowątkowo (wiele zasad realizowanych w jednym czasie), mogą odszyfrowywać pliki i katalogi, automatycznie mapować dyski sieciowe, importować i eksportować swoje ustawienia oraz korzystać ze skryptów języka Pascal.

LimagitoX Lite posiada interfejs graficzny typowy dla aplikacji użytkowej, jest on jednak dość przyjemny dla oka i w miarę nowoczesny. Obsługa programu wymaga nieco większego obeznania w wiedzy informatycznej. Po poświęceniu kilku chwil na naukę również i mniej zaawansowani użytkownicy powinni poradzić sobie z podstawowymi funkcjami. Plik pomocy dołączony do LimagitoX Lite jest niestety dość ubogi, ale na stronie producenta znajdują się wszystkie potrzebne informacje, wyjaśniające jak korzystać w pełni z możliwości aplikacji.

LimagitoX FileMover Lite jest rozbudowanym narzędziem do przeprowadzania automatycznych działań na plikach i katalogach. Bardziej rozwinięci informatycznie użytkownicy domowi z pewnością docenią jego użyteczność, tak samo jak środowisko biznesowe, dla którego przeznaczono również bogatsze wersje tego oprogramowania.

Uwaga!
Z różnicami między wersją Lite a płatnymi wersjami programu, wyposażonymi w większe możliwości, pozwoli nam się zapoznać strona producenta. Tam również możemy dokonać zakupu odpowiadającej nam wersji.

Program działa także w systemach Windows Server 2003 i 2008.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
LimagitoX FileMover LiteLimagitoX FileMover Lite 2019 5.5.0
Wersja stabilna 32-bitowa
51.37 MB | 2019-05-16
LimagitoX FileMover Lite 2019 5.5.0
Wersja stabilna 64-bitowa
58.53 MB | 2019-05-16

Ilość pobrań: 360 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
LimagitoX FileMover Lite