w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 527
Wszystkich postów: 962372
Wszystkich tematów: 166762

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7785 dni

IE Password Decryptor 11.0


IE Password Decryptor to niewielki program, którego zadaniem jest odzyskiwanie haseł zapisanych w pamięci przeglądarki Internet Explorer. Aplikacja pozwala na odczytanie danych logowania zapisanych za pomocą jednej ze standardowych metod (automatyczne uzupełnianie, HTTP Basic Authentication). Narzędzie działa w sposób inteligentny - posiada wbudowaną bazę najczęściej odwiedzanych adresów.

Program charakteryzuje się minimalistycznym, a co za tym idzie prostym w obsłudze interfejsem. Aby odzyskać zapomniane hasła, wystarczy po prostu nacisnąć na przycisk "Start Recovery". Po chwili dane zostaną wyświetlone na liście, którą można eksportować do plików w formatach HTML/TXT/XML. Aplikacja została wyposażona również w dodatkowy moduł, pozwalający na zarządzanie historią odpowiedzialnych stron internetowych. Użytkownik może: sortować spis według różnych kryteriów (URL, tytuł, data), usuwać zbędne pozycje, dodawać nowe adresy bądź zapisywać raporty. W bardziej zaawansowanych zadaniach administracyjnych przydatny może okazać się natomiast interfejs działający w linii poleceń.

IE Password Decryptor jest rozpowszechniany bezpłatnie. Aplikacja może być wykorzystywana w zastosowaniach niekomercyjnych i komercyjnych (z małymi wyjątkami - szczegóły dostępne są w umowie licencyjnej). W przypadku jakichkolwiek problemów z obsługą programu, warto zapoznać się z dokumentacją.

Uwaga!
Kreator instalacyjny programu sugeruje skopiowanie na dysk twardy dodatkowych komponentów. Nie są one konieczne do poprawnego działania aplikacji, dlatego możemy je zignorować (wybieramy opcję "Decline" w wyświetlonym oknie dialogowym).

Wymagania!
Program jest kompatybilny z przeglądarką Internet Explorer w wersjach od 4.0 do 11.0.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
IE Password DecryptorIE Password Decryptor 11.0
Wersja stabilna
3.59 MB | 2019-02-19

Ilość pobrań: 1715 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
IE Password Decryptor