w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 467
Wszystkich postów: 946109
Wszystkich tematów: 141141

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni
pl

iCloud Control Panel 5.1.0.34


iCloud Control Panel to niewielkie narzędzie, pozwalające na łączenie się z usługą iCloud za pomocą komputera działającego pod kontrolą systemu operacyjnego z rodziny Microsoft Windows. Dzięki zastosowaniu wspomnianej technologii, rozwijanej przez firmę Apple, możliwa jest błyskawiczna, w zasadzie bezobsługowa synchronizacja treści multimedialnych (muzyka, zdjęcia, nagrania wideo), dokumentów, korespondencji elektronicznej i ustawień osobistych.

Wymiana informacji odbywa się pomiędzy wszystkimi urządzeniami podłączonymi do sieci - mogą być to urządzenia mobilne (iPad, iPod, iPhone) lub komputery stacjonarne. Co niezwykle istotne, błyskawicznie można synchronizować także ulubione przeglądarek internetowych (póki co wspierane są Safari i Internet Explorer).

Program charakteryzuje się niezwykle prostą, intuicyjną obsługą. Interfejs aplikacji został ograniczony do minimum, natomiast konfiguracja sprowadza się w zasadzie do zalogowania - po wykonaniu tej operacji można przystąpić do pracy. Aplikacja działa w tle - wystarczy zminimalizować ją do zasobnika systemowego. Kolejną zaletą jest polska wersja językowa. Dzięki temu, nawet początkujący użytkownik komputera nie powinien mieć problemu z dostępem do najczęściej używanych funkcji.

iCloud Control Panel dostępny jest bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Po instalacji, program uruchomić można z poziomu Panelu Sterowania.

Wymagania!
Do obsługi funkcji udostępnionych przez producenta niezbędne jest posiadanie konta iCloud (możliwe do założenia za pomocą urządzeń firmy Apple). Dodatkowo przydatny będzie stały dostępu do Internetu dla wszystkich podłączonych do chmury stanowisk.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (2 głosów)

Strefa Download programu
iCloud Control PaneliCloud Control Panel 5.1.0.34
Wersja stabilna
119.37 MB | 2015-12-08

Ilość pobrań: 1743 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (4)
iCloud Control Panel
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.14 15:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jak dla mnie warto próbować w jednej konkretnej sytuacji - wtedy, kiedy od znajomych/współpracowników dostajemy pliki w formacie na Maca. Mnie się akurat takie coś przytrafiło, i wtedy trzeba kombinować, bo PAGES nie otworzy żaden windowsowy edytor. Ale jeśli poruszamy się w plikach Office, zostałabym przy naszych rozwiązaniach.
iCloud Control Panel 5.1.0.34
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.14 15:40
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Z tego, co mi wiadomo, to możliwości współpracy Windowsa z iCloud oraz iWork są mocno ograniczone - specjalnie, żeby nawrócić windowsowych na Maca. Pracowałam trochę na iWork z Win 7 i jednak nie jest to szczególnie efektywna kombinacja.
iCloud Control Panel 5.1.0.34
avatararrow
~Korsarz | 2015.02.06 18:04
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
nie działa :(
iCloud Control Panel 2.1.0.39
avatararrow
~Carmel | 2011.10.15 14:27
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jakie wrażenia? bo nie wiem czy się pokusić.