w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 540
Wszystkich postów: 946525
Wszystkich tematów: 141360

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni

iDump 2.0.7.0


iDump to program służący do kopiowania plików audio oraz wideo z iPoda oraz iPoda Touch do komputera PC. Aplikacja pozwala na transfer danych tylko w jednym kierunku. Można określić folder docelowy dla przenoszonych multimediów oraz zdefiniować format nazw skopiowanych plików (artysta/album/tytuł). Obszerną lista wspieranych modeli iPodów dostępna jest na stronie producenta.

Narzędzie potrafi filtrować nagrania w iPodzie poprzez zapisane wraz z nimi playlisty, o ile tylko są one dostępne, posiada także prostą funkcję wyszukiwania, wyświetlającą rezultaty według wprowadzanych ciągów znaków. Istnieje możliwość eksportu playlist do popularnego formatu M3U, w celu ich skopiowania i korzystania z nich na PC.
Interfejs aplikacji posiada dość elegancką szatę graficzną. Obsługa programu jest bardzo prosta i nikt nie powinien mieć z nią żadnych problemów. iDump przyda się do szybkiego zgrywania muzyki i filmów z iPoda na nasz komputer, nie umożliwia co prawda transferu danych w drugą stronę, jednak brak tej funkcji niekoniecznie musi przeszkadzać wybranym użytkownikom.

Uwaga!
Istnieje także bogatsza w funkcje, komercyjna wersja Pro aplikacji. O różnicach pomiędzy edycjami można przeczytać na stronie producenta. Tam również dokonamy zakupu iDump Professional.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
iDumpiDump 2.0.7.0
Wersja stabilna
12 MB | 2014-08-07

Ilość pobrań: 181 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
iDump