w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 507
Wszystkich postów: 946110
Wszystkich tematów: 141141

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7834 dni

Filedrop 1.1.5


Filedrop to niewielkie narzędzie, pozwalające na wygodne przesyłanie plików pomiędzy stanowiskami roboczymi działającymi w obrębie tej samej sieci lokalnej. Aplikacja współpracuje z systemami Windows oraz Mac OS X, niezależnie rozwijane są przez producenta również wersje dla urządzeń mobilnych. Program będzie przydatny dla wszystkich użytkowników, pragnących w szybki sposób synchronizować dokumenty, muzykę, zdjęcia, filmy, ustawienia i innego typu dane pomiędzy kilkoma lokalizacjami. Narzędzie działa niemal od razu po instalacji oraz nie obciąża w znacznym stopniu zasobów sprzętowych.

Cechą charakterystyczną Filedrop jest niezwykle przyjazny interfejs, opierający się na mechanizmie Drag&Drop. Aplikacja składa się z niewielkiego okna, wyświetlanego na ekranie komputera. Aby skopiować pliki pomiędzy stanowiskami roboczymi, wystarczy uruchomić program na wejściowym i docelowym urządzeniu, przeciągnąć wybrane pliki lub foldery na centralną część okna oraz zaakceptować nawiązanie połączenia. Dane zostaną w sposób automatyczny skopiowane - podczas procesu można śledzić procentowy postęp operacji. Dodatkową, przydatną funkcją narzędzia jest lista pobranych plików, oferująca szybki dostęp do systemowego eksploratora.

Program jest dostępny bezpłatnie (licencja freeware) - może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Projekt mimo początkowej fazy rozwoju wydaje się rozsądną alternatywą dla popularnych, ale często przesadnie rozbudowanych narzędzi w tej kategorii tematycznej.

Wymagania!
Filedrop do poprawnego działania wymaga przydzielenia odpowiednich uprawnień w zainstalowanej zaporze sieciowej. W przypadku standardowego, systemowego oprogramowania, wystarczy zaakceptować monit wyświetlony podczas pierwszego uruchomienia aplikacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (3 głosów)

Strefa Download programu
FiledropFiledrop 1.1.5
Wersja stabilna
18.24 MB | 2014-02-26

Ilość pobrań: 949 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Filedrop