w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 448
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

Gladinet Cloud Desktop 4.0.1027


Gladinet Cloud Desktop wspomaga korzystanie z usług internetowych przechowujących dane, głównie dysków internetowych. Dzięki programowi nie trzeba się logować poprzez przeglądarkę do tego typu serwisów, gdyż wymiana plików jest tak łatwa, jak korzystanie z Eksploratora Windows w celu kopiowania plików między folderami.

Program tworzy dodatkową partycję, widoczną jak wszelkie inne dyski i napędy, poprzez którą dostajemy się do wybranych przez siebie usług. Mając utworzone wcześniej konto np. w dysku internetowym Microsoftu - Windows Live SkyDrive (o pojemności aż 25 GB), wystarczy w Gladinet Cloud Desktop podać tylko login (LiveID) i hasło. Podobnie w przypadku wielu innych usług, których obsługę oferuje aplikacja, m.in. Amazon Cloud Drive, Amazon S3, Box.net, Google Docs, Google Picasa, Rackspace Cloud Files, Windows Azure, a także serwery FTP i WebDav.

Gladinet Cloud Desktop to nie tylko montowanie dysków on-line w systemie i związana z tym obsługa plików. To także możliwość wykonywania kopii zapasowych lokalnych plików na bezpiecznym, zewnętrznym serwerze oraz automatyczna synchronizacja danych znajdujących się w specjalnym folderze na dysku lokalnym z dyskiem internetowym. Warto wspomnieć, że aplikacja obchodzi ograniczenie w Windows Live SkyDrive odnośnie wielkości pliku do 50 MB - przesyłając większy plik jest on dzielony na mniejsze części w sposób niewidoczny dla użytkownika, który widzi go nadal jako jeden plik. Ponadto program umożliwia archiwizowanie dokumentów z pakietu biurowego Google Docs.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Gladinet Cloud DesktopGladinet Cloud Desktop 4.0.1027
Wersja stabilna 32-bitowa
17.12 MB | 2013-04-02
Gladinet Cloud Desktop 4.0.1027
Wersja stabilna 64-bitowa
20.67 MB | 2013-04-02

Ilość pobrań: 845 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
Gladinet Cloud Desktop
avatararrow
~red_rat | 2012.02.27 16:07
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Może twórcy takich cudów zeszliby w końcu z tych "chmur" na ziemię. Idea tworzenie dysku internetowego może i dobra, ale na dzień dzisiejszy wyłącznie dla ludzi mających baaaaaaardzo duuuuuuużo cierpliwości i czasu! Niech ktoś spróbuje wrzucić na taki dysk pliczek o pojemności powiedzmy 90 MB? Życzę powodzenia - w większości wypadków komputer zamulony totalnie na dłuuuuugie godziny...
Gladinet Cloud Desktop 4.0.847
avatararrow
~Rafał | 2011.04.22 22:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Konkretna aplikacja. Polecam.