w
googluj

Comodo Online Storage 3.0.8.84


Comodo Online Storage (Comodo Cloud Storage) - narzędzie do przechowywania danych na dysku internetowym. Opiera się na zdobywających coraz większą popularność, bezpiecznych rozwiązaniach, oferując przyjazny dla początkującego użytkownika interfejs. Przyda się na przykład do tworzenia kopii zapasowych, wymieniania plików ze znajomymi czy synchronizacji dokumentów między różnymi stanowiskami roboczymi. Aplikacja integruje się z Eksploratorem Windows - dostępna jest dodatkowa, bieżąco uaktualniana i monitorowana partycja. Dane można również wysłać za pomocą skrótu w menu kontekstowym (po naciśnięciu prawego przycisku myszy na dowolny plik lub katalog) oraz przeciągając je na okno aplikacji.

Podczas instalacji należy zalogować się na swoje konto (można również je stworzyć, wypełniając krótki formularz). Po rejestracji dostępny jest wygodny panel dostępny w trybie online - pozwala na zarządzanie danymi (wysyłanie, usuwanie, kopiowanie, zmiana nazwy) oraz przeglądanie plików wybranego rodzaju (dokumenty, zdjęcia, muzyka, filmy). Co ciekawe, w prosty sposób można oznaczyć ulubione pliki oraz skorzystać z funkcji automatycznego wysyłania zrzutów ekranowych.

Całość dostępna bezpłatnie. Użytkownik po zarejestrowaniu się na stronie producenta otrzymuje 5 gigabajtów przestrzeni dyskowej, niemniej w razie potrzeby może powiększyć ilość dostępnego miejsca. Po zaproszeniu znajomego do usługi otrzymujemy dodatkowych 200 MB. Maksymalna ilość danych jest limitowana, dlatego jeśli narzędzie się nam spodobało, warto rozważyć zakup płatnego konta, pozwalającego na przechowywanie danych o objętości 250 gigabajtów. Interfejs aplikacji i dołączona dokumentacja (dostępna na oficjalnej stronie) w angielskiej wersji językowej.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.3 (6 głosów)

Strefa Download programu
Comodo Online StorageComodo Online Storage 3.0.8.84
Wersja stabilna
13.2 MB | 2016-05-07

Ilość pobrań: 329 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Comodo Online Storage
avatararrow
~Leoh | 2011.11.29 10:01
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Korzystam z Dropbox, wypadałoby przetestować.