w
googluj

HubiC 2.1.1.145


HubiC to aplikacja obsługująca dysk internetowy o tej samej nazwie - usługę znanej w globalnym Internecie firmy OVH. Dzięki programowi możemy łatwo zarejestrować nowe konto użytkownika, bez potrzeby odwiedzania strony internetowej usługi HubiC - za darmo do dyspozycji otrzymujemy aż 25 GB, w dodatku bez limitu wielkości czy liczby plików przechowywanych w tzw. chmurze, na serwerach OVH.

Korzystanie z aplikacji, pomimo braku polskojęzycznej wersji, jest łatwe i intuicyjne. Po instalacji programu wystarczy przeprowadzić konfigurację, która sprowadza się do kilku prostych kroków - od rejestracji nowego konta (lub zalogowania się na już istniejące), po wskazanie folderu na dysku komputera, z którego dane będą wysyłane na dysk internetowy. Aplikacja działa w tle, więc po umieszczeniu w odpowiednim (wskazanym w ustawieniach programu) folderze plików (lub całych folderów z plikami) nie musimy wykonywać dodatkowych czynności - z czasem dane zostaną automatycznie skopiowane na serwer.

HubiC, podobnie jak inne popularne usługi tego rodzaju (jak choćby Dropbox, SkyDrive od Microsoftu czy Dysk Google), oferuje nie tylko możliwość zabezpieczania swoich danych na serwerze, ale pozwala także na łatwe udostępniane wybranych plików znajomym - w programie wygenerujemy odpowiedni odnośnik, który możemy przekazać wybranym osobom lub opublikować np. na blogu.

Dzięki HubiC możemy mieć dostęp do wybranych plików wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu - usługa dostępna jest nie tylko poprzez program dla systemu Windows, ale także z poziomu aplikacji dla systemów mobilnych, w tym na Androida oraz iOS. Do swoich danych mamy również dostęp z poziomu przeglądarki internetowej. Sprawia to, że możemy np. dodać na dysk internetowy pliki będąc w pracy czy u znajomego, a po zalogowaniu się na swoim komputerze w domu dane zostaną automatycznie zsynchronizowane - nowe pliki zostaną pobrane i skopiowane do folderu na dysku lokalnym.

Uwaga!
Jeśli 25 GB darmowej przestrzeni na dysku internetowym okaże się niewystarczające, możliwy jest zakup dodatkowego miejsca - od 13 euro rocznie za 100 GB do 100 euro za 1 TB.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (3 głosów)

Strefa Download programu
HubiCHubiC 2.1.1.145
Wersja stabilna
6 MB | 2016-05-07
przejdź HubiC dla Android

Ilość pobrań: 544 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
HubiC