w
googluj

Box Sync 4.0.7992


Box Sync to oprogramowanie desktopowe dla internetowej usługi o tej samej nazwie, która jest wirtualnym dyskiem komputerowym, umożliwiającym dokonywanie archiwizacji danych poprzez ich upload na dysk znajdujący się w tak zwanej chmurze. Ze względu na zastosowanie jest to rozwiązanie konkurencyjne dla szerzej znanych usług, takich jak Microsoft OneDrive, Dysk Google czy Dropbox.

Sposób obsługi Box Synca niewiele różni się od rozwiązań, które stosowane są przez innych producentów podobnych aplikacji. Przy pierwszym uruchomieniu usługi proszeni jesteśmy o zalogowanie się danymi użytkownika, a już chwilę później mamy możliwość przegrywania ważnych dla nas danych na wirtualne dyski twarde.

Na początku warto zajrzeć do ustawień programu, aby dokonać wyboru niezbędnych opcji. W jednej z zakładek znajdziemy panel odpowiedzialny za wskazywanie programowi folderów, które automatycznie przez Box Sync będą synchronizowane z chmurą. Warto zapamiętać ścieżkę wskazanych katalogów lub zmienić je na samodzielnie wybrane, co ułatwi codzienną pracę z programem. Dodatkowe ustawienia samej aplikacji nie są bardzo rozbudowane, ale udostępnione opcje pozwolą dostosować narzędzie do własnych potrzeb w wystarczającym stopniu.

Stworzenie konta usługi daje jednocześnie możliwość uzyskiwania dostępu do własnych zasobów bezpośrednio przez przeglądarkę internetową. Z tego poziomu dostępnych jest także więcej opcji ustawień samego konta użytkownika.

Uwaga!
Aby skorzystać z programu konieczne jest stworzenie konta użytkownika usługi Box Sync, co możliwe jest bezpośrednio z aplikacji. Proces ten jest bardzo krótki i ogranicza się do podania adresu e-mail oraz utworzenia hasła użytkownika.

Ograniczenia!
Darmowa wersja programu udostępnia przestrzeń 10 GB na dane. Miesięczny transfer ograniczony jest również do takiej wartości.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Box SyncBox Sync 4.0.7992
Wersja stabilna
35.1 MB | 2020-03-25
przejdź Box Sync dla Android

Ilość pobrań: 536 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Box Sync