w
googluj

Yunio 3.0.8


Yunio to darmowy program, umożliwiający wygodną synchronizację plików z poziomu komputera do usługi wirtualnego dysku o tej samej nazwie. Wyróżnia się prostotą obsługi wynikającą z czytelnego interfejsu.

Usługa przechowywania plików w tzw. chmurze oferowana przez Yunio jest alternatywą, dla szerzej znanych, takich jak SkyDrive, Dropbox czy Dysk Google. Wyróżnia się ogromną przestrzenią przeznaczoną dla użytkownika na dane - już na start otrzymuje on 1TB miejsca na dowolne pliki, który codziennie zwiększa się o kolejny gigabajt. Program Yunio pozwala na upload plików w dwóch prostych krokach. Po zalogowaniu się do swojego konta, wystarczy wybrać folder wirtualnego dysku, w którym chcemy zapisać dane, a następnie korzystając z niebieskiej ikony w górnej części interfejsu, poprzez kreator, wyselekcjonować pliki do przesłania. Widoczny w lewym, górnym rogu ekranu pasek reprezentuje pozostałe wolne miejsce na dane w chmurze. Podobnie jak inne aplikacje tego typu, Yunio umożliwia łatwe dzielenie się dokumentami z przyjaciółmi czy rodziną. Dzięki odpowiedniej zakładce w szybki sposób wygenerujemy link prowadzący do konkretnych plików lub folderów. Ważnym dodatkiem jest możliwość wprowadzenia licznych ustawień do stworzonego hiperłącza, dzięki czemu ograniczymy znajomym dostęp do naszych zasobów na przykład po przekroczeniu konkretnej daty lub ustalonej liczby pobrań pliku.

W aplikacji możliwe jest ustawienie regularnej synchronizacji wybranych folderów z wirtualnym dyskiem. W połączeniu z automatycznym startem Yunio przy włączaniu komputera, stanowi to skuteczny mechanizm pozwalający na tworzenie kopii zapasowych ważnych danych. Program jest w pełni funkcjonalny również dla użytkowników kont premium.

Uwaga!
Aby skorzystać z możliwości programu konieczne jest posiadanie lub utworzenie konta użytkownika Yunio - wymagane będzie stworzenie loginu i hasła oraz podanie poprawnego adresu e-mail.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
YunioYunio 3.0.8
Wersja stabilna
11.28 MB | 2014-03-11

Ilość pobrań: 382 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
Yunio
avatararrow
~Pol | 2014.03.10 10:47
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Strona Yunio niedostępna
Yunio 3.0.7