w
googluj
pl

Air Explorer 2.3.4


Air Explorer to eksplorator plików, który w jednym miejscu wyświetla dane pochodzące z wielu kont internetowych "chmur". Obsługiwane są największe i najpopularniejsze obecnie serwisy: OneDrive, Google Drive, Box, Dropbox, Mega, Copy, Mediafire, Yandex oraz Baidu y WebDAV. Program może znacznie ułatwić, a przede wszystkim przyśpieszyć pracę użytkownika przy komputerze, jeśli często korzysta on z dokumentów przechowywanych w chmurach, a nie chce tracić czasu na przełączanie się między nimi oraz pamiętać haseł dostępu do każdej usługi z osobna. Jest to również świetne rozwiązanie dla tych osób, które chcą uniknąć konieczności synchronizacji chmur z lokalnym dyskiem na komputerze, by w ten sposób przyśpieszyć dostęp do cennych plików.

Obsługa programu jest przy tym bardzo intuicyjna i zbliżona do klasycznych eksploratorów plików. Interfejs domyślnie podzielony jest na dwie części, w których niezależnie przeglądać możemy zawartość dwóch lokalizacji (zarówno chmurowych, jak i lokalnych oraz przerzucać między nimi pliki). W ustawieniach widoku możliwe jest również wyłączenie takiego sposobu przeglądania danych i aktywowanie jednookienkowego eksploratora. Kiedy wyświetlany jest najwyższy poziom listy, użytkownik dostaje informację o serwisach, z których chmur korzysta. Przy nazwie każdego konta pojawia się również nazwa użytkownika, na którego dane zostało ono zarejestrowane.

Dodawanie nowego konta do programu polega na wybraniu odpowiedniego serwisu z listy, a następnie zalogowaniu się w wyświetlonym oknie przy użyciu naszych danych. Poproszeni zostaniemy także o zaakceptowanie regulaminu, a następnie ponownie przekierowani do programu, z poziomu którego będziemy już teraz dysponować dostępem do danych na dyskach internetowych.

Wymagania!
Podczas instalacji konieczne jest połączenie z Internetem.
Aby oprogramowanie mogło funkcjonować poprawnie, podczas dodawania kolejnych kont użytkownika niezbędne będzie zaakceptowanie regulaminów związanych z aplikacjami zewnętrznymi (dla każdego usługodawcy jest to inny regulamin).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Air ExplorerAir Explorer 2.3.4
Wersja stabilna
0.4 MB | 2018-08-07
przejdź
Air Explorer Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 406 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Air Explorer