w
googluj
pl

4shared Desktop 4.0.14


4shared Desktop to program komputerowy, który umożliwia łatwe przesyłanie plików do sieci 4shared oraz korzystanie z zasobów innych użytkowników. Względem usługi obsługiwanej za pomocą przeglądarki, program desktopowy wyróżnia się przede wszystkim zwiększoną funkcjonalnością.

Na pierwszym kroku korzystania z programu konieczne jest zalogowanie się do aplikacji za pomocą swoich danych użytkownika 4shared. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z tej usługi, nowe konto można założyć bezpośrednio z programu, zarówno w wersji darmowej, jak i premium. Po udanym zalogowaniu program wyświetla czytelny interfejs, prezentujący pliki, które udostępniliśmy innym użytkownikom poprzez wgranie ich na serwer. Użytkownikom korzystającym z darmowego planu usługi, przydzielana jest powierzchnia 15GB, a pojedynczy przesyłany plik nie może być większy niż 5GB. Bezpośrednio z programu możliwa jest kontrola zużytego miejsca, co pozwala lepiej gospodarować danymi, które użytkownik chce współdzielić z innymi.

Za pomocą 4shared Desktop możliwe jest także pobieranie treści zamieszczonych w Sieci przez innych korzystających z usługi. Wystarczy w tym celu wskazać programowi odpowiedni link, aby ten rozpoczął pobieranie. W porównaniu do bezpośredniego downloadu ze strony 4shared, użycie programu jest skuteczniejsze, ponieważ gwarantuje on wznowienie połączenia i kontynuowanie pobierania, na przykład w przypadku przerwy w zasilaniu komputera, co może być kluczowe dla plików o dużym rozmiarze.

Uwaga!
Podczas instalacji domyślnie zainstalowany zostanie także dodatkowy pasek narzędzi do przeglądarki internetowej. Możliwe jest odznaczenie tej opcji.

Wymagania!
Aby skorzystać z programu, konieczne jest posiadanie konta użytkownika, które jest darmowe i można je założyć bezpośrednio z aplikacji.

Spolszczenie!
Aby używać 4shared Desktop w języku polskim, wystarczy w pierwszym kroku instalacji wybrać ten język z listy. Później, bezpośrednio w programie, również możliwa jest zmiana języka interfejsu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
4shared Desktop4shared Desktop 4.0.14
Wersja stabilna
11 MB | 2017-02-20

Ilość pobrań: 503 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
4shared Desktop