w
googluj

MediaFire Desktop 1.8.12


MediaFire Desktop to bardzo pożyteczny i bezpłatny program, służący do bezproblemowego synchronizowania plików multimedialnych między dwoma lub więcej urządzeniami.

Pierwszym krokiem podczas pracy z programem jest stworzenie konta. Należy w tym celu podać swój adres e-mail oraz wybrać plan subskrybcyjny. Kolejnym krokiem jest wstępne skonfigurowanie folderów na komputerze, które będziemy synchronizować z innymi urządzeniami. Ich zawartość zostanie przeniesiona do nowo utworzonego folderu MediaFire, który działa na bardzo podobnych zasadach, co analogiczny folder aplikacji DropBox. Chcąc dodać dowolne elementy do synchronizowanej lokalizacji, wystarczy je przeciągnąć do folderu programu. Usuwanie zeń elementów jest równie proste. Domyślnie synchronizowane są foldery: Moje Dokumenty, Muzyka, Zdjęcia i Filmy.

Uruchomiona aplikacja MediaFire Desktop wyświetla swoją ikonę na pasku narzędzi; z poziomu okna powiadomień, wyświetlanego po kliknięciu na nią lewym przyciskiem myszy, podejrzymy stopień synchronizacji treści, ilość miejsca zajmowanego przez synchronizowane elementy i stopień wykorzystania posiadanego przez nas obszaru w chmurze. Pojawiają się tam również, co oczywiste, powiadomienia o ewentualnych błędach, kończącym się miejscu i innych wydarzeniach. Z jego poziomu da się także wykonać zrzut ekranu, wstrzymać synchronizację, otworzyć folder MediaFire i przejść do ustawień.

Z poziomu okna ustawień możemy m.in:
• zaprzestać synchronizacji treści na danym komputerze i odłączyć go od konta,
• uzyskać więcej miejsca w chmurze na nasze pliki,
• zmienić synchronizowane foldery,
• włączyć usługę typu proxy i zmienić jej konfigurację.

W programie dostępna jest także funkcja Following, tworząca swój oddzielny folder w synchronizowanej lokacji. Dostępne są w nim pliki, które przechowujemy w analogicznym folderze na witrynie MediaFire.com.

Program MediaFire Desktop to znakomity wybór dla osób poszukujących intuicyjnego i funkcjonalnego programu do synchronizowania treści między komputerami stacjonarnymi a urządzeniami przenośnymi. Klient programu jest łatwy w obsłudze, a udostępniana w chmurze przestrzeń odpowiednio duża do większości zastosowań.

Uwaga!
Wersje mobilna aplikacji dostępne są tutaj.

Ograniczenia!
Podstawowy plan subskrybcyjny, obejmujący 10 GB do wykorzystania co miesiąc, jest bezpłatny. Pozostałe plany – od 100 do 500 GB – wiążą się z miesięczną opłatą.

Połączenie z programem naszych kont w takich serwisach, jak Facebook i Twitter lub zainstalowanie każdego kolejnego urządzenia mobilnego każdorazowo zwiększa nasz limit transferu o 1 lub 2 GB.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MediaFire DesktopMediaFire Desktop 1.8.12
Wersja stabilna
63.27 MB | 2015-12-14
przejdź MediaFire Desktop dla Android

Ilość pobrań: 488 | W tym miesiącu: 12 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
MediaFire Desktop