w
googluj

Droplr 3.3.3


Droplr jest niezwykle prostą i intuicyjną aplikacją umożliwiającą użytkownikom dzielenie się swoimi plikami w sieci, nawet tymi o dużych rozmiarach.

Istnieje wiele metod przesyłania plików naszym znajomym np. drogą e-mailową. Jednakże ograniczeniem jest limit rozmiaru naszych załączników. Inne metody są dosyć czasochłonne. W przypadku aplikacji Droplr, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na interesujący nas plik i wybrać opcję „Share with Droplr”. Można także przeciągnąć plik bezpośrednio do ikony programu. Gdy proces załadowania pliku będzie kompletny, program wygeneruje nam krotki adres url, który możemy wysłać do znajomych, dzieląc się swoimi zasobami.

W celu korzystania z aplikacji, trzeba mieć utworzone konto na stronie Droplr. Maksymalny rozmiar pliku możliwy do załadowania wynosi 2 GB. W przypadku zakupu subskrypcji, limit jest likwidowany. Wgrane pliki można także szybko usunąć poprzez wybranie opcji „Delete”.

Program również oferuje wykonanie błyskawicznych zrzutów ekranu bez potrzeby otwierania dodatkowych aplikacji. Wystarczy wybrać opcję „Grab Screenshot”, zaznaczyć interesujący nas obszar i po chwili generowany jest link prowadzący do naszego screenshot'a.

Odpowiednik programu dostępny jest również na systemy desktopowe Linux i Mac oraz mobilne iOS i Android.

Wymagania!
Wymaga zainstalowanego Visual C++ 2012 Redistributable.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
DroplrDroplr 3.3.3
Wersja stabilna
69.69 MB | 2016-10-22

Ilość pobrań: 144 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Droplr