w
googluj

TeamDrive 5.1.0.3539


TeamDrive to międzyplatformowe narzędzie do synchronizacji plików i katalogów. Narzędzie pozwala na przenoszenie danych pomiędzy stanowiskami roboczymi pracującymi pod kontrolą systemów Windows, Mac, GNU/Linux, iOS i Android. Co istotne, wszystkie dane są zabezpieczanie algorytmem AES-256 - gwarantuje to wysoki poziom ochrony poufnych informacji. Program przyda się także do prowadzenia współpracy grupowej, tworzenia kopii zapasowych bądź po prostu współdzielenia plików ze znajomymi.

Obsługa narzędzia jest prosta i nie sprawi problemów mniej doświadczonym użytkownikom komputera. W głównym oknie widoczne są wszystkie utworzone przez nas przestrzenie wraz z danymi w nich zgromadzonymi. Z poziomu interfejsu mamy możliwość podstawowego zarządzania plikami i katalogami. Są one także widoczne w Eksploratorze Windows. Po wykryciu zmian w strukturze danych, informacje są na bieżąco synchronizowane z serwerami. Istotną cechą TeamDrive, jest możliwość szybkiego zapoznania się z aktywnością użytkowników zaproszonych do przestrzeni (dołączenie, zmiana/usunięcie/dodanie pliku, inne operacje).

Główne funkcje programu:
- edytor uprawnień użytkowników,
- obsługa proxy,
- obsługa prywatnych serwerów,
- wsparcie wersjonowania i komentowania danych,
- możliwość oznaczania przestrzeni jako archiwalne,
- wbudowana prosta wyszukiwarka,
- możliwość dodania programu do autostartu oraz określenia opóźnienia uruchomienia,
- minimalizacja do zasobnika systemowego.

Narzędzie jest dostępne bezpłatnie (licencja freeware). Wersja darmowa oferuje 2 gigabajty przestrzeni dyskowej, która może być zwiększona za pomocą programu partnerskiego. Istnieją także wydania profesjonalne o nieograniczonej ilości miejsca i nieco rozszerzonej funkcjonalności (zamknięte grupy użytkowników, dostęp do API, synchronizacja LDAP, dodatkowe opcje konfiguracyjne, powiadomienia e-mail i inne).

Uwaga!
Po uruchomieniu instalatora należy wybrać język interfejsu programu.

Wymagania!
TeamDrive wymaga dokonania bezpłatnej rejestracji na serwerach producenta. Operację tą wykonamy bezpośrednio w startowym oknie aplikacji. Po wpisaniu niezbędnych danych (nazwa użytkownika, adres e-mail, hasło), należy odebrać pocztę elektroniczną i nacisnąć na odnośnik aktywacyjny.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (4 głosów)

Strefa Download programu
TeamDriveTeamDrive 5.1.0.3539
Wersja stabilna
114 MB | 2024-02-09

Ilość pobrań: 512 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
TeamDrive