w
googluj

4sync 1.2.38.27413


4sync to jak sama nazwa wskazuje, narzędzie do synchronizacji plików i współdzielenia ich pomiędzy wieloma stanowiskami roboczymi. Aplikacja integruje się z systemem operacyjnym. Wyróżnia się wysoką uniwersalnością - współpracuje z Windows, GNU/Linux, Mac OS i rozwiązaniami mobilnymi (Android, iOS, Symbian, Blackberry).

Program cechuje się minimalistycznym interfejsem, ograniczonym do najbardziej niezbędnych opcji. Zawartością wirtualnej przestrzeni zarządzamy tak jak zwykłym, lokalnym katalogiem. Wystarczy skopiować do niego pliki, a 4sync zajmie się w sposób automatyczny synchronizacją. Aplikacja rezyduje w zasobniku systemowym. Z poziomu menu dostępnego po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę, możemy sprawdzić poziom zapełnienia dysku oraz przejść do do panelu konfiguracyjnego. Znajdziemy w nim opcje dotyczące: naszego konta, katalogów które synchronizujemy, automatycznego startu wraz z systemem operacyjnym, obsługi serwerów pośredniczących i limitowania transferu (możemy ustalić maksymalną prędkość pobierania/wysyłania plików). Dodatkowo mamy możliwość zapoznania się z historią zmian. Lista zawiera wszystkie wysłane, usunięte i zmodyfikowane przez nas dane. Zawartością konta możemy zarządzać w przygotowanej przez producenta aplikacji internetowej. Oferuje ona wszystkie niezbędne w codziennej pracy funkcje, takie jak: kopiowanie/usuwanie/wycinanie, tworzenie katalogów, dokonywanie konwersji, wyszukiwanie i filtrowanie danych, sortowanie list, oznaczanie plików jako ulubione, podgląd statystyk, wysyłanie.

Pozostałe opcje:
- możliwość wysyłania odnośników do plików do znajomych,
- podgląd podstawowych właściwości pliku (typ, ścieżka, rozmiar, nazwa, data wysłania/stworzenia, miniatura),
- przypisywanie tytułu, tagów i opisu,
- współpraca z serwisem Twitter,
- generowanie odnośników gotowych do wstawienia na stronę internetową lub forum dyskusyjne,
- obsługa mechanizmu Drag&Drop,
- odzyskiwanie plików,
- generowanie kodów QR,
- prosty menadżer wysyłania,
- ochrona katalogów hasłem,
- możliwe przeglądanie mediów strumieniowych,
- zarządzanie poziomami dostępu do plików.

Uwaga!
Kreator instalacyjny proponuje skopiowanie na dysk dodatkowych pasków narzędziowych. Nie są one potrzebne do poprawnego działania aplikacji i proponujemy z nich zrezygnować - wystarczy po prostu odznaczyć odpowiednie opcje.

Wymagania!
Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji należy zalogować się na swoje konto. Jeśli takiego nie posiadamy, możemy je oczywiście założyć - po zweryfikowaniu rejestracji otrzymujemy 15 gigabajtów wirtualnej przestrzeni dyskowej. Uiszczenie opłaty wiąże się natomiast z dostępem do 100 GB miejsca i kilkoma dodatkowymi funkcjami (wsparcie akceleratorów, wznawianie transferów, szczegółowe statystyki, wysyłanie plików z sieci, podgląd archiwów ZIP, edycja plików tekstowych, dostęp przez FTP/SFTP, kopie zapasowe).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
4sync4sync 1.2.38.27413
Wersja stabilna
14.22 MB | 2016-05-07

Ilość pobrań: 435 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
4sync