w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 500
Wszystkich postów: 937841
Wszystkich tematów: 138397

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Resilio Sync 2.6.3.1340


Podczas codziennej pracy z komputerem, często konieczne jest przenoszenie danych między różnymi urządzeniami oraz udostępniane ich innym użytkownikom. Resilio Sync (wcześniej znany pod nazwą BitTorrent Sync) jest niezwykle ciekawym programem służącym do przenoszenia i synchronizacji danych.

W przeciwieństwie do innych programów tego typu, często działających w chmurze lub za pośrednictwem zewnętrznych hostingów, aplikacja umożliwia nawiązanie między dwoma maszynami bezpośredniego połączenia peer-to-peer w technologii znanej z klienta BitTorrent i innych programów do wymiany plików. Zapewnia to znacznie większą prędkość transferu, należy jednak pamiętać, że obie maszyny muszą być online jednocześnie, by mogło dojść do wymiany.

Wszystkie połączenia nawiązywane i odbierane przez program są szyfrowane, co zabezpiecza nasze dane. Osoby trzecie mają do nich dostęp jedynie wówczas, gdy zdecydujemy się na udostępnienie im ich bądź podzielimy się specjalnie generowanym, 256-bitowymi 32-znakowym, jednorazowym kodem. Możemy także udostępnić nasze dane w formie przeznaczonej wyłącznie do odczytu.

Resilio Sync nie nakłada na użytkowników ograniczeń jeśli chodzi o wielkość przesyłanych materiałów; jedyną granicą jest dostępna przestrzeń dyskowa, przepustowość połączenia internetowego i nasza wyobraźnia. W opcjach programu możemy oczywiście ograniczyć stopień wykorzystania łącza.

Polecamy zapoznanie się z programem wszystkim użytkownikom, dla których szybkość i bezpieczeństwo synchronizacji danych są sprawami priorytetowymi.

Uwaga!
Testowana wersja działa również na systemach Linuks i MacOS. Istnieje także wersja na Androida, a wkrótce ma pojawić się edycja przeznaczona dla iOS.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Resilio SyncResilio Sync 2.6.3.1340
Wersja stabilna 32-bitowa
19.73 MB | 2019-03-07
Resilio Sync 2.6.3.1340
Wersja stabilna 64-bitowa
22.5 MB | 2019-03-07
przejdź Resilio Sync dla Android

Ilość pobrań: 664 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Resilio Sync