w
googluj

SugarSync File Manager 4.1.3.2


SugarSync File Manager to dysk internetowy. Użytkownik może za pomocą tego przydatnego narzędzia synchronizować dane pomiędzy stanowiskami roboczymi oraz tworzyć kopie zapasowe ważnych plików. Warta uwagi jest przede wszystkim wysoka uniwersalność opisywanych rozwiązań - aplikacja współpracuje z systemami Windows i Mac OS oraz urządzeniami mobilnymi (tablety, smartfony).

SugarSync File Manager wymaga bezpłatnej rejestracji na serwerach producenta. Proces ten odbywa się bezpośrednio w głównym oknie aplikacji. Po pierwszym uruchomieniu naciskamy na przycisk "Sign Up" oraz wypełniamy formularz, a następnie zatwierdzamy wybór. Po chwili otrzymamy dostęp do 5 gigabajtów przestrzeni dyskowej. Co ciekawe, możemy także wybrać awatar (niewielki obrazek identyfikujący nasze konto). Kolejny krok to wybranie katalogów, które chcemy synchronizować między komputerem a serwerem.

Użytkownik po dokonaniu wstępnej konfiguracji i zalogowaniu się na własne konto, ma dostęp do wygodnego panelu, za pomocą którego może przeglądać pliki znajdujące się na wirtualnym dysku. Oprócz podstawowych operacji (zmiana nazwy, wycinanie, kopiowanie, tworzenie katalogów), mamy możliwość skopiowania publicznego odnośnika do schowka bądź zapoznania się z wcześniejszymi wersjami pliku. Producent udostępnił także kilka predefiniowanych katalogów, takich jak aktówka (dokumenty będą automatycznie synchronizowanie) czy folder z plikami multimedialnymi (będą do niego trafiać zdjęcia i filmy wykonane za pomocą telefonu komórkowego). Podczas synchronizacji danych, o postępie poinformuje nas dodatkowe okno. SugarSync File Manager rezyduje w zasobniku systemowym, dzięki czemu nie przeszkadza w bieżącej pracy na komputerze.

Pozostałe funkcje:
- możliwość współpracy z innymi użytkownikami aplikacji,
- integracja z Eksploratorem Windows (wyświetlanie dodatkowych znaczników obok ikon),
- wirtualny kosz,
- limitowanie prędkości wysyłania,
- aplikacja internetowa, za pomocą której możemy zarządzać danymi,
- możliwość korzystania z serwerów proxy.

Program jest dobrze udokumentowany. Na oficjalnej stronie projektu znajdziemy rozbudowany plik pomocy, poradniki wideo oraz możliwość skontaktowania się z działem pomocy technicznej.

Uwaga!
Dla bardziej wymagających użytkowników producent przygotował kilka planów abonamentowych, różniących się ceną i ilością oferowanego miejsca - możemy uzyskać nawet 250 GB przestrzeni dyskowej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
SugarSync File ManagerSugarSync File Manager 4.1.3.2
Wersja stabilna
15.4 MB | 2022-05-12

Ilość pobrań: 583 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
SugarSync File Manager
avatararrow
~BartekSync | 2013.03.27 23:27
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Super programik, dobra synchronizacja.
SugarSync File Manager 2.0.9