w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 498
Wszystkich postów: 944989
Wszystkich tematów: 141887

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni

Minus Desktop Tool 1.8


Minus Desktop Tool to niewielkie narzędzie do współdzielenia plików, udostępniające funkcjonalność tak zwanego dysku internetowego. Pozwala na na nieskompilowane umieszczanie danych w przestrzeni publicznej i prywatnej. Będzie szczególnie przydatne dla użytkowników, którzy potrzebują szybko podzielić się ze znajomymi multimediami (filmy, muzyka, zdjęcia) oraz różnymi rodzajami dokumentów. Sprawdzi się również jako prosty mechanizm do przechowywania kopii zapasowych oraz do wspomagania pracy na wielu stanowiskach roboczych. Wbudowana wyszukiwarka, łączenie za pomocą serwerów proxy, powiadomienia i historia są dodatkowymi zaletami tego przydatnego programu.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta. Wysyłanie danych odbywa się za pomocą metody Drag&Drop - wystarczy przeciągnąć jeden lub więcej plików na niewielkie okienko przyklejone do pulpitu. Program informuje o aktualnym postępie wysyłania, wyświetlając pasek postępu oraz podpowiedzi w zasobniku systemowym. Ciekawą funkcją jest tworzenie zrzutów ekranowych i ich automatyczne wysyłanie. Użytkownik może pobrać dowolny fragment pulpitu lub całą jego zawartość, natomiast silnik aplikacji zajmie się odpowiednim nazwaniem pliku graficznego i umieszczeniem go na serwerze.

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji należy zalogować się na konto, które umożliwia pobieranie i wysyłanie danych. Jeśli nie posiadamy własnego miejsca na serwerach producenta, należy wypełnić krótki formularz (login, hasło, adres e-mail). Po zarejestrowaniu otrzymujemy 10 gigabajtów przestrzeni dyskowej oraz możliwość zarządzania plikami.

Całość kompatybilna z najnowszymi systemami operacyjnymi z rodziny Windows. Na stronach producenta można pobrać również aplikacje klienckie dla innych systemów (Mac OS X, GNU/Linux, Android, iOS) oraz dodatki do przeglądarek internetowych. Dostępny jest na nich również panel administracyjny, pozwalający na zarządzanie udostępnionymi danymi (zmiana nazw, operowanie na plikach graficznych).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
Minus Desktop ToolMinus Desktop Tool 1.8
Wersja stabilna
5.18 MB | 2011-10-23

Ilość pobrań: 384 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (2)
Minus Desktop Tool
avatararrow
~saymon | 2015.02.28 15:43
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Niestety, tylko do współdzielenia zdjęć...
Minus Desktop Tool 1.8
avatararrow
~Ronaldo | 2011.10.23 00:34
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
10 GB zawsze coś...