w
googluj
pl

iBard24 Dysk Online 3.1.1.22751


iBard24 Dysk Online - darmowy dysk sieciowy i aplikacja ułatwiająca zarządzanie tym dyskiem z poziomu komputera.

iBard24 Dysk Online jest aplikacją podobną do Dropbox - instaluje się w systemie jako dodatkowy dysk twardy widoczny w Mój Komputerze, gdzie możemy wrzucać pliki metodą "przeciągnij i upuść".

W oknie aplikacji mamy możliwość dostosować ustawienia połączenia, zarządzać wgranymi plikami oraz śledzić statystyki. Stale wyświetlane są informacje o aktualnej prędkości wysyłania oraz pobierania, lista wysyłanych plików, a także ilość zużytego miejsca.

Kolejna zakładka aplikacji umożliwia przeglądanie struktury plików komputera i wybór danych do wgrania na serwer. Tak więc wgrywać pliki możemy nie tylko metodą drag-and-drop, ale również za pośrednictwem wspomnianego okna programu.

Pozostałe opcje dotyczą ustawień sieci oraz bezpieczeństwa. Aby uzyskać anonimowość w sieci, możemy skorzystać z serwerów proxy. Opcja ustawienia parametrów łącza pozwala na ograniczenie prędkości wysyłania i pobierania, aby nie powodowały one zbytniego obciążenia sieci. Natomiast w ramach bezpieczeństwa możemy zabezpieczyć dostęp do dysku sieciowego hasłem.

Za darmo producent udostępnia 2GB wolnej przestrzeni. Jeśli ta ilość jest dla nas zbyt mała, możemy wykupić większy obszar, bądź skorzystać z opcji polecania aplikacji znajomym. Ta ostatnia jest bardzo korzystna, gdyż za każdą osobę zapisaną z naszego polecenia otrzymamy dodatkowe 250MB miejsca.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
iBard24 Dysk OnlineiBard24 Dysk Online 3.1.1.22751
Wersja stabilna
9.81 MB | 2016-05-07

Ilość pobrań: 531 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (1)
iBard24 Dysk Online
avatararrow
~Lolek | 2011.08.04 11:41
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Mało miejsca mało....