w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 469
Wszystkich postów: 944987
Wszystkich tematów: 141887

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7843 dni
pl

SDExplorer 3.1.0.861


SDExplorer pozwala na uzyskanie łatwego dostępu do internetowego dysku Windows Live SkyDrive z poziomu systemu Windows. Niniejsza usługa Microsoftu oferuje bezpłatnie 25 GB na różnego rodzaju pliki, także na dokumenty z pakietu biurowego on-line: Office Web Apps.

Oficjalny dostęp do SkyDrive poprzez przeglądarkę internetową jest mało wygodny, np. pliki wczytuje się poprzez powolny interfejs witryny, a bezpośrednie udostępnianie plików jest mało intuicyjne. Instalując program SDExplorer możliwość operowania na folderach i plikach na dysku internetowym jest równie łatwa, jak na zwykłym dysku lokalnym. Po instalacji aplikacji, pośród ikon napędów w Eksploratorze Windows, pojawia się dodatkowa ikona dająca dostęp do usługi - wystarczy kliknąć dwukrotnie, zalogować się i już mamy podgląd naszego internetowego dysku. Kopiowanie plików, zmiana nazw, tworzenie i usuwanie folderów - operacje te będą teraz bardzo łatwe i dużo szybsze do wykonania. Także kopiowanie odnośnika URL do pliku, który chcemy publicznie udostępnić, to kwestia kliknięcia odpowiedniej opcji w menu kontekstowym danego pliku. Program został przetłumaczony na blisko 50 języków, w tym na język polski.

SDExplorer w wersji podstawowej (Base) jest bezpłatny, producent udostępnia ponadto wersję Advanced, która jest już płatna (ponad 10 euro, istnieje możliwość darmowego wypróbowania). SDExplorer Advanced Edition zawiera takie dodatkowe funkcje, m.in. obsługa plików powyżej 50 MB (limit usługi SkyDrive), bezpośrednie otwieranie plików w chmurze (bez potrzeby kopiowania na komputer), pobieranie folderów w formie archiwum ZIP.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (8 głosów)

Strefa Download programu
SDExplorerSDExplorer 3.1.0.861
Wersja stabilna
1.56 MB | 2016-05-07

Ilość pobrań: 1538 | W tym miesiącu: 5 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (2)
SDExplorer
avatararrow
~ewjadaba | 2011.06.22 15:47
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
a mnie po ostatniej aktualizacji SkyDrive program nie wyświetla plików :(
avatararrow
~Rado | 2011.04.27 01:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ciekawa aplikacja, używam od dłuższego czasu.