w
googluj
pl

Free Video Call Recorder for Skype 1.2.69.1027


Free Video Call Recorder for Skype to niewielka aplikacja, pozwalająca na nagrywanie rozmów prowadzonych w popularnym komunikatorze Skype. Program umożliwia nielimitowane rejestrowanie dźwięku i obrazu, także dla połączeń konferencyjnych. Narzędzie zapisuje pliki w uniwersalnych formatach (MP3 dla danych audio, MP4 dla danych wideo).

Program charakteryzuje się przyjaznym, ograniczonym do minimum interfejsem - dzięki temu z obsługą dostępnych funkcji poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy komputera. W głównym oknie aplikacji wystarczy wskazać folder zapisu plików, a następnie wybrać tryb nagrywania. Za pomocą dostępnych przycisków możemy w wygodny sposób sterować procesem przechwytywania obrazu i dźwięku. Szczególnie przydatna okaże się funkcja pauzowania - pozwala na pominięcie fragmentów rozmowy, które nie powinny się znaleźć w wynikowym pliku. Aplikacja nie posiada zbyt dużej liczby dodatkowych opcji. Możemy jedynie dostosować pozycję wideo oraz w szybki sposób otworzyć katalog zapisu. Ciekawą funkcją narzędzia jest również minimalizacja do zasobnika systemowego (okno programu będzie wyświetlane w postaci ikony w obszarze powiadomień).

Free Video Call Recorder for Skype jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja jest przeznaczona do zarówno do użytku niekomercyjnego jak i komercyjnego.

Wymagania!
Do działania aplikacji niezbędny jest oczywiście Skype. Program powinien działać bezproblemowo ze wszystkimi najnowszymi wersjami komunikatora, niemniej producent nie udostępnia szczegółowych informacji na ten temat.

Spolszczenie!
Program posiada polską wersję interfejsu, która jest ustawiana automatycznie na podstawie preferencji językowych systemu operacyjnego. Spolszczenie można również zastosować ręcznie z poziomu menu ustawień.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (16 głosów)

Strefa Download programu
Free Video Call Recorder for SkypeFree Video Call Recorder for Skype 1.2.69.1027
Wersja stabilna
31.09 MB | 2016-10-27

Ilość pobrań: 2558 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (1)
Free Video Call Recorder for Skype
avatararrow
~seba | 2016.01.30 17:42
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
odnsnik(czyt. link) prowadzi do potencjalnie zagrożonej witryny o czym informuje mnie eset
Free Video Call Recorder for Skype 1.2.41.119