w
googluj
pl

SkypeContactsView 1.05


SkypeContactsView to darmowy, niewielki program, który prezentuje zbiór informacji o kontaktach wybranej osoby korzystającej ze Skype, pozyskując szczegóły z lokalnego katalogu, gdzie przechowywane są pliki profilu użytkownika tego popularnego komunikatora.

Program wyświetla następujące informacje o kontaktach Skype: nazwa użytkownika (w tym pełna i wyświetlana w komunikatorze), płeć osoby, nr ID, data urodzin, data i czas założenia profilu, data i czas ostatniego pojawienia się online oraz ostatniego użycia konta, telefon domowy, komórkowy i firmowy, kraj, miasto i region, adres e-mail, strona WWW, opis kontaktu. Dane prezentowane są w postaci tabelarycznej, możemy posortować je według wybranej kolumny informacyjnej, jak również zdecydować się tylko na wyświetlanie interesujących nas kolumn. Program wyposażono także w funkcję podglądu właściwości danego kontaktu w osobnym oknie oraz w narzędzie przeszukujące wyniki na podstawie ciągów znaków. Po użyciu klawisza F9 lub opcji zaawansowanych, będziemy w stanie wskazać katalog z lokalnym profilem wybranego użytkownika w celu zapoznania się z kontaktami tej osoby. SkypeContactsView pozwala na łatwe kopiowanie wybranych lub wszystkich wierszy danych do schowka systemowego, a także zapisywanie ich w plikach TXT, CSV, HTML i XML. Poza tym możemy również generować raporty HTML, automatycznie otwierane w domyślnej przeglądarce internetowej.

Interfejs graficzny c jest skromny wizualnie, przez co program nie obciąża w znacznym stopniu podzespołów PC. Mniej doświadczeni użytkownicy bez trudności opanują zasady obsługi narzędzia. W witrynie autorskiej udostępniono anglojęzyczny opis funkcji programu (w tym komendy wiersza poleceń związane z zapisem danych).

Uwaga!
SkypeContactsView nie wymaga instalacji i może być używany jako program typu Portable, działając z poziomu pendrive’a czy dysku zewnętrznego.

Spolszczenie!
Sposób ustawienia polskiej wersji językowej interfejsu – plik translacji należy rozpakować z pobranego archiwum i wkleić go do głównego katalogu programu. Jeżeli SkypeContactsView aktualnie działa, trzeba zamknąć narzędzie i uruchomić je ponownie.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
SkypeContactsViewSkypeContactsView 1.05
Wersja stabilna
0.2 MB | 2015-12-14
Spolszczenie do SkypeContactsView

Ilość pobrań: 270 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
SkypeContactsView