w
googluj

MP3 Skype Recorder 6.1.5


MP3 Skype Recorder - prosty program do nagrywania rozmów prowadzonych za pośrednictwem Skype. Współpracuje z niemal wszystkimi rozwiązaniami oferowanymi przez ten komunikator (P2P, połączenia SkypeOut, Skype Online Number, konferencje). Program posiada minimalistyczny interfejs, ograniczający do minimum czas poświęcony przez użytkownika na konfigurację oraz dostosowanie do potrzeb. Wystarczy wybrać katalog, w którym przechowywane będą nagrania oraz ustawić jaka jakość pliku MP3 nas zadowala (dostępne są trzy tryby - mono, stereo, joint stereo oraz cztery poziomy bitrate). Po zaznaczeniu odpowiednich opcji można przystąpić do pracy.

Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji należy zaakceptować dostęp programu do zasobów Skype - wystarczy po prostu zatwierdzić komunikat naciskając na "Zezwalaj". Sterowanie nagrywaniem odbywa się za pomocą dwóch standardowych przycisków (start/stop). Dodatkowo szybko otworzyć można katalog, w którym przechowywane są pliki wynikowe. Program może zostać zostać zminimalizowany do zasobnika systemowego oraz dodany do autostartu.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Oznacza to, że można jej używać zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych (na przykład w domu) jak i komercyjnych (w pracy i podczas prowadzenia innej działalności zarobkowej). Całość kompatybilna z najnowszymi systemami operacyjnymi z rodziny Microsoft Windows. Interfejs w angielskiej wersji językowej.

Uwaga!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 2.0 lub wyższej. W przypadku braku pakietu, instalator spróbuje pobrać niezbędne dane.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (8 głosów)

Strefa Download programu
MP3 Skype RecorderMP3 Skype Recorder 6.1.5
Wersja stabilna
6.75 MB | 2021-10-28

Ilość pobrań: 1104 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (1)
MP3 Skype Recorder
avatararrow
~Leń | 2011.11.22 22:01
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Na 100% Free?