w
googluj

Seaside Multi Skype Launcher 1.38


Seaside Multi Skype Launcher to niewielkie narzędzie rozszerzające możliwości programu Skype. Jak sama nazwa wskazuje, dodatek pozwala użytkownikowi na uruchomienie wielu okien tego popularnego komunikatora głosowego, przy czym dla każdej instancji mogą zostać przypisane inne dane logowania. Co to oznacza w praktyce? Dzięki Seaside będziemy mogli jednocześnie korzystać zarówno z konta prywatnego jak i biznesowego. Aplikacja znajdzie tym samym szczególne zastosowanie na stanowiskach firmowych.

Seaside Multi Skype Launcher jest bardzo prosty w obsłudze. Po zainstalowaniu programu w systemie operacyjnym, należy otworzyć okno konfiguracji - wpisujemy w nim dane dostępowe do poszczególnych kont. Zdefiniować możemy nieograniczoną liczbę użytkowników dla Skype oraz jednego dla MSN/Microsoft. Po uzupełnieniu listy, narzędzie jest gotowe do działania. W celu uruchomienia wielu instancji komunikatora, korzystamy ze skrótu o nazwie "Seaside Multi Skype Launcher" (znajduje się on w Menu Start).

Podsumowując, program Seaside Multi Skype Launcher umożliwi w szybki sposób na uruchomienie kilku kont Skype jednocześnie na jednym komputerze. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Dodatek zajmuje niecały megabajt miejsca na dysku, dlatego warto mieć go pod ręką. Program może być wykorzystywany do dowolnych zastosowań (niekomercyjnych i komercyjnych). Jeśli jednak przypadł nam do gustu i uważamy go za niezbędny do codziennej pracy na komputerze, warto rozważyć donację na rzecz producenta.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Seaside Multi Skype LauncherSeaside Multi Skype Launcher 1.38
Wersja stabilna
0.74 MB | 2023-09-16

Ilość pobrań: 716 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Seaside Multi Skype Launcher