w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 202
Wszystkich postów: 881031
Wszystkich tematów: 121630

l r
~Janusz: Rewelacyjny czyściciel niechcianych śmieci.Nie mogłem pozbyć się aplikacji która zainstalowała się w kompie bez moje wiedzy a ten programik ... arrow
~gnom: Dobrze spełnia swą rolę jako minimalistyczny programik do wyciągania ścieżek z płyt CD. Nie ma zbędnych i przyprawiających o frustrację usta... arrow
Programów: 7495
Istniejemy od: 4343 dni
pl

Skype 7.0.80.102


Skype to popularny komunikator głosowy. Program pozwala na prowadzenie rozmów z innymi użytkownikami oraz umożliwia telefonowanie na numery stacjonarne i komórkowe. To nie jedyne funkcje aplikacji. W równie łatwy sposób możemy wysyłać wiadomości SMS, prowadzić konwersacje w trybie czatu czy też przesyłać dokumenty i pliki multimedialne. Skype jest rozwijany od wielu lat - posiada ogromne grono użytkowników z całego świata oraz oferuje wydania dedykowane dla rozmaitych urządzeń (telefony komórkowe, smartfony, tablety, telewizory, konsole, komputery osobiste pracujące pod kontrolą systemów Windows, Mac OS X, GNU/Linux). Narzędzie wyróżnia się wysoką jakością połączeń audio-wideo. Ważną cechą aplikacji jest także modularna budowa - możliwości środowiska powiększymy za pomocą licznych dodatków udostępnionych przez społeczność (pozwalają między innymi na nagrywanie rozmów, zarządzanie terminami czy uruchamianie prostych gier multiplayer). W standardowej paczce znajdziemy następujące funkcje:

• Rozmowy audio-wideo
Główną cechą programu jest możliwość prowadzenia rozmów głosowych oraz transmitowania obrazu z kamery internetowej podłączonej do komputera. Konwersacje mogą się odbywać także w trybie konferencyjnym. Co niezwykle istotne, aplikacja została odpowiednio zoptymalizowania. Dzięki temu Skype wykorzystamy również komputerach posiadających wolne lub niestabilne połączenie z Internetem. Ciekawą cechą narzędzia jest informowanie o statusie rozmowy - w łatwy sposób możemy zlokalizować najbardziej typowe problemy (przerywanie transmisji pomiędzy użytkownikami, zbyt niski poziom głośności itd.).

• Rozmowy tekstowe
Ważną funkcją programu jest standardowy tryb czatu, dzięki któremu możemy w wygodny sposób rozmawiać z innymi użytkownikami. Oferuje on dosyć typową funkcjonalność, na którą składa się między innymi wyświetlanie emotikonek i zapisywanie historii konwersacji.

• Współdzielenie danych
Skype udostępnia zestaw niezbędnych narzędzi pozwalających na przesyłanie różnego rodzaju plików (zdjęcia, muzyka, filmy, dokumenty, archiwa). Oprócz standardowego modułu, odpowiedzialnego za transfer danych pomiędzy stanowiskami roboczymi, do dyspozycji mamy funkcję udostępniania obrazu z pulpitu.

• Zarządzanie kontaktami
Komunikator nie może istnieć bez mniej lub bardziej rozbudowanych funkcji związanych z przechowywaniem kontaktów. Skype sprawuje się w tym względzie nadzwyczaj dobrze. Oferuje zestaw podstawowych opcji administracyjnych, takich jak: grupowanie wpisów, listy ulubionych, blokowanie i ukrywanie użytkowników, import/eksport danych. Do dyspozycji mamy także wygodną i dosyć zaawansowaną wyszukiwarkę, pozwalającą na filtrowanie wpisów według różnego rodzaju kryteriów (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, nick).

• Opcje konfiguracyjne
Aplikacja udostępnia obszerny zestaw przełączników związanych z wyglądem interfejsu i działaniem komunikatora (ustawienia audio, ustawienia wideo, powiadomienia dźwiękowe i tekstowe, zarządzanie prywatnością itd.).

• Inne cechy programu:
- wyświetlanie okna w trybie kompaktowym, normalnym lub pełnoekranowym,
- możliwość założenia wirtualnego numeru (usługa SkypeIn),
- kilka podstawowych statusów (dostępny, zaraz wracam, nie przeszkadzać, niewidoczny, niepołączony),
- rozbudowany edytor danych identyfikacyjnych użytkownika,
- integracja z Facebookiem,
- automatycznie zmienianie statusu,
- przekierowania rozmów,
- wiadomości głosowe,
- integracja z powłoką systemową (obsługa linków "callto:", minimalizacja do obszaru powiadomień, startowanie razem z systemem operacyjnym, globalne skróty klawiaturowe),
- moduł Skype WiFi,
- kila trybów widoku (kontakty, ostatnie zdarzenia, wiadomości głosowe, pliki wysłane i otrzymane, wiadomości SMS, wiadomości czatu),
- bardzo dobra dokumentacja oraz szerokie wsparcie społeczności.

Uwaga!
Podczas procesu instalacyjnego kreator proponuje zmianę ustawień przeglądarki internetowej (domyślny silnik wyszukiwania, strona startowa). Operacje te nie są konieczne do poprawnego działania Skype i radzimy je anulować.

Ograniczenia!
Skype jest dostępny za darmo tylko w przypadku prowadzenia rozmów z innymi użytkownikami programu. Połączenia z telefonami komórkowymi i stacjonarnymi z całego świata są płatne. Szczegółowe informacje o dostępnych planach abonamentowych i opłatach za rozmowy dostępne są na oficjalnej stronie aplikacji.

Wymagania!
Aby korzystać z komunikatora Skype, należy założyć profil użytkownika - w tym celu wypełniamy krótki formularz. Co ciekawe, mamy również możliwość zalogowania się za pomocą konta Facebook lub Microsoft. Warto przed rozpoczęciem pracy z aplikacją zadbać o uzupełnienie podstawowych danych identyfikacyjnych, dzięki którym będziemy widoczni w wyszukiwarce kontaktów.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/8.1
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.9 (669 głosów)

Strefa Download programu
SkypeSkype 7.0.80.102
Wersja stabilna
42.76 MB | 2014-12-18
przejdź
Skype Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji
przejdź Skype dla Android

Ilość pobrań: 280496 | W tym miesiącu: 2043 | W poprzednim miesiącu: 2654

Komentarze (123)
Skype
avatararrow
~gość | 2014.11.02 14:49
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dobry program. Praktycznie zero problemów na Win XP SP3, na Win 7 H.P. SP1, na Win 8. To, że czasami, ale BARDZO rzadko zrywa - jest wynikiem przeciążania łącz lub serwera - NIC na to nie poradzi, każdy komunikator może z tej przyczyny zerwać. Jednocześnie wizja i fonia MUSZĄ zająć pasmo. Bywa, że trochę trwa przesłanie plików, zwłaszcza dużych. Jak chce się przyspieszyć, na czas przesyłania wyłącz wizję. Przy kiepskim łączu - kiepsko będzie pracować, to jasne. Większość problemów wynika z właśnie marnego, powolnego i niestabilnego łącza. A że "muli" i tak dalej - to już wina użytkownika komputera. Jeżeli ma totalny bałagan. Kłopoty z mikrofonem czy kamerą - kwestia sterowników i tyle. To nie wina Skype tylko bałaganiarsko utrzymywanego systemu.
Używam go od lat, począwszy od XP (i to na złomie, stareńkim laptopie), poprzez 7 i także, jakiś czas - 8. Obecnie ponownie na Win 7, na średniej klasy laptopie. Ani razu nie miałem z nim problemów, jakość wizji i fonii zaskakująco dobra przy tak dużej (koniecznej) kompresji. Większość problemów jest wynikiem braku umiejętności obsługi systemu i programu, taka jest prawda.
Skype 6.22.81.104
avatararrow
piotr2956 | 2014.10.17 11:18
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie moge zainstalowac skype ! blad 1603 ,mialem ale zachcialo mi aktualizowac i teraz nie mam nic ! shit !
Skype 6.21.73.104
avatararrow
~Anna | 2014.08.30 17:59
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy ktoś wie jak można historię czatu odzyskać w tej nowszej wersji? tam jest tylko 3 m-ce.... zależy mi na całej historii czatu :) I drugie pytanie jak można przenieść czat na inny program np.. windows?
Skype 6.18.73.106
avatararrow
~cheng | 2014.08.16 18:12
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ta wersja nie działa z windows xp sp3
uninstall to gówno
Skype 6.18.73.106
avatararrow
~jitsi | 2014.03.04 23:15
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Idealnym rozwiązaniem i alternatywą dla Skype jest Jitsi http://programosy.pl/program,jitsi.html
Skype 6.14.73.104
avatararrow
~Alembik | 2014.01.10 22:25
20 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jak dla mnie - zło konieczne; używam, bo nie ma lepszej alternatywy, a sam program uważam za jedno wielkie, parujące, śmierdzące g....o!
Skype 6.11.73.102
avatararrow
X-Ray70 | 2013.10.03 23:32
21 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Moje aktualizacje zatrzymały się na wersji 4.2.0.169 i nie mam zamiaru aktualizować do nowszych. Te starsze są w miarę lekkie i nie "skombajnowane".
Skype 6.9.73.106
avatararrow
~grzes | 2013.10.03 20:30
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Mam wersje SKYPE 5.11 BETA starsza i nie zmieniam,dziala dobrze
Skype 6.9.73.106
avatararrow
~Banan89 | 2013.04.29 09:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Cześć możę spróbuj pobrac jakaś starsza wersje bo nie wiem ja jade na starszej wersji i u mnie wszystko działa Pozdro:)
Skype 6.3.75.105
avatararrow
~wtf | 2013.04.28 21:19
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Co się dzieje ze Skype, od kilku dni nie moge go zainstalować. Za każdym razem odsyła do pobrania Skype (choć już go ściągnąłem)... Oto cytat: "Wystąpił problem przy łączeniu z naszym serwerem. Aby pobrać alternatywną instalacje bla bla bla". Próbowałem różnych wersji, najnowszej ze strony Skype, wciąż to samo....... Jakieś sugestie?
Skype 6.3.75.105
avatararrow
~skkf | 2013.03.06 14:35
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Polecam skype :)
Skype 6.2.73.106
avatararrow
~iwona | 2013.02.21 12:04
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
mi dziala bardzo dobrze ;)
Skype 6.2.73.106
avatararrow
~AsiaW | 2012.10.25 17:05
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skype 6.0.0.120 straszny szajs rozjeżdża się obraz z głosem i strasznie obciąża system. Wróciłam do wersji poprzedniej, niestety Skype z każdą nowszą wersją działa co raz gorzej jakość połączeń SUKCESYWNIE spada - czyli chyba nastąpił etap cofania się w rozwoju tego komunikatora.
Skype 6.0.0.120
avatararrow
~kalinos245 | 2012.02.19 18:45
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ma ktoś linka do wersji skype kompatybilnej z x-trap?
Skype 5.8.0.154
avatararrow
~lukis2000 | 2011.12.05 15:08
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skype 5.6.0.110 Jest jeszcze niestabilną wersją. Lepiej pobrać poprzednią, ponieważ ta wersja spowalnia komputer, nie ma polskiej wersji językowej i nie działa na niektórych systemach operacyjnych.
avatararrow
~stokroć | 2011.11.26 17:59
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
skoro najgorszy..to co jest lepsze?
czesto rozmowa traci nagle na jakosci i rozlacza ,wkurza mnie skype .poleccie cos innego
avatararrow
~ziomek | 2011.10.26 14:39
-7 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
skype = najgroszy badziew
avatararrow
~Kristoferson | 2011.10.14 15:02
6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
SKAJPAJA :D
avatararrow
~miklas | 2011.10.13 09:21
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
wsyzstko do D... zainstalowalem i nie moge go uruchomic, co moze byc przyczyna tego
avatararrow
~:(((( | 2011.07.19 19:02
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
po zainstalowaniu tej wersji moj mikrofon nie działa:((((co mam zrobic???
avatararrow
~papisp | 2011.05.27 15:47
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Odinstaluj wywal katalog skype C:\Documents and Settings\user\Dane aplikacji
Zainstaluj i po problemie
avatararrow
~domino | 2011.05.15 23:06
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Róznież mam problem ze Skypem 5.3 pod Win7. Również podczas logowania komunikator się wyłącza. Walczyłem z tym na wszystkie sposoby i wróciłem do wersji 5.1
avatararrow
~skyper | 2011.05.12 12:47
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
po aktualizacji z 5.1 do 5.3 skype sie wylacza w momencie logowania pod Win7
avatararrow
~tele | 2011.01.26 14:48
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@riv - nie masz racji,'Skype' nie "zamula", a jedynie 'GG10' - bardzo dobrą alternatrywą jest AQQ'.
Wyczyść sobie "KOMPA" ze śmieci po odinstalowaniu nieużywanych programów!. Polecam 'CCleaner' lub 'Glary Utilities',poświęć trochę czasu na "systemowe porządki, - a nie
tylko narzekaj - LENIU !!!.
Co do 'SKYPE' -
- to NAJLEPSZY!, SPOLSZCZONY i DARMOWY program w tej kategorii !!!!!.
avatararrow
~manam | 2011.01.13 01:20
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do "ja ania": Ta wersja jest też po polsku, tylko trzeba z menu "Tools" wybrać "Change language" -> "Polski (Polish)" ;)
avatararrow
~Robal | 2011.01.07 09:11
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Skype 5.1.32.104 bardzo fajnie się prezentuje, co nowa wersja to lepsza. Polecam :)
avatararrow
~riv | 2010.11.26 07:42
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zgadzam się z Szeryfem. Strasznie to wielkie i zamulające od wersji 5.0. Trzeba się pozbyć tak jak GG10.
avatararrow
~ja ania | 2010.07.12 23:55
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
ja sciagnelam go ale jak go zainstalowalam jest zupelnie inny i po angielsku
avatararrow
~Tomasz | 2010.01.02 20:56
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dobrze by było aby w skype była możliwośc podgladu obrazu z 2 kamer na raz. Z jednej kamerki widac jeden obraz a z drugiej drugi a użytkownik rozmawiajacy ze mną może się przełaczac z widoku na widok.
avatararrow
~misiek | 2009.11.08 18:10
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
o kolega ma racje o dzwonieniu za darmo na telefon domowy:P
left1 red
12345
red blue