w
googluj

ViewedIt 1.60.0


ViewedIt to niewielkie rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które pozwala nagrywać obraz z ekranu lub kamerki internetowej, wzbogacony jednocześnie o narrację z mikrofonu. Stworzone nagrania można później udostępniać znajomym w formie bezpośrednich linków. Pojedyncze nagranie ograniczone jest do maksymalnej długości jednej godziny, ale dany użytkownik może nagrywać dowolną liczbę filmów. Te są cały czas dostępne – linki nie wygasają po żadnym czasie, wobec czego teoretycznie zyskujemy nieograniczone niczym „miejsce” na nasze filmy. Za niewielką wadę można natomiast uznać brak możliwości pauzowania nagrania: po rozpoczęciu film jest nagrywany bez przerwy aż do momentu zakończenia.

Interfejs rozszerzenia został zorganizowany w taki sposób, aby obsługa była prosta dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich stopnia zaawansowana. Aby rozpocząć nowe nagranie, konieczne będzie w pierwszej kolejności skorzystanie z przycisku dodatku, który widoczny jest na pasku przeglądarki. Wyświetlone zostanie wówczas niewielkie menu, w którym nowoczesny sposób przedstawiono kilka przycisków. Możemy stąd wskazać, czy jesteśmy zainteresowani nagrywaniem całego ekranu, konkretnej karty przeglądarki lub jedynie obrazu z kamery internetowej, a także czy chcemy dodać do wideo narrację z mikrofonu lub obraz z kamery (jeśli nagrywamy przeglądarkę lub pojedynczą kartę).

Uruchomienie nagrania następuje po skorzystaniu z dużego, czerwonego przycisku. Później nagrania będą dostępne do przeglądania w drugiej zakładce w dolnej części interfejsu. Filmy można też bezpośrednio udostępniać, między innymi na Facebooku.

Wymagania!
Aby korzystać z programu, konieczne jest zalogowanie się w nim przy pomocy konta Google.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
ViewedItViewedIt 1.60.0
Wersja stabilna
8.96 MB | 2017-09-22

Ilość pobrań: 36 | W tym miesiącu: 6 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
ViewedIt