w
googluj

Friend WatchDog 1.1


Friend WatchDog to niewielkie narzędzie umożliwiające śledzenie aktywności kontaktów komunikatora Skype oraz znajomych z serwisu społecznościowego Facebook. Za pomocą programu możemy sprawdzić, w jakich porach poszczególni użytkownicy są dostępni w trybie online. Mechanizm działania aplikacji opiera się głównie na nieustannym monitorowaniu i pobieraniu danych z wymienionych usług. Statystyki są oparte również o serwery producenta.

Friend WatchDog posiada przyjazny i prosty w obsłudze interfejs. Po zalogowaniu na konto, w głównym oknie programu zostanie wyświetlona czytelna lista znajomych. Zmiany w aktywności użytkowników można śledzić za pośrednictwem osi czasu - obszary przypisane poszczególnym porom dnia zostaną pokolorowane, w zależności od dostępności/statusu znajomego. Wykresy można oczywiście przeskalować, tak aby widoczny obszar odpowiadał naszym potrzebom. Ciekawą cechą aplikacji jest również możliwość definiowania aliasów. Funkcja ta jest przydatna, jeśli na liście istnieje kilka kontaktów Skype/Facebook o tych samych nazwach. Szczegółowe informacje o działaniu narzędzia znajdziemy natomiast na karcie "Log".

Aplikacja jest rozpowszechniana bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Program posiada krótką dokumentację, z którą można zapoznać się po naciśnięciu na przycisk "Help".

Uwaga!
Dla użytkowników systemu Windows 8 zalecane jest pobranie archiwum w formacie ZIP. Dzięki temu pominiemy uciążliwy komunikat SmartScreen.

Wymagania!
Friend WatchDog do poprawnego działania wymaga przydzielenia odpowiednich uprawnień dla aplikacji Skype. W tym celu zatwierdzamy monit wyświetlony w interfejsie komunikatora.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Friend WatchDogFriend WatchDog 1.1
Wersja stabilna
3.03 MB | 2014-06-25

Ilość pobrań: 172 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Friend WatchDog