w
googluj

ON AIR 4.0.0.980


ON AIR to bezpłatne rozszerzenie, współpracujące z popularnym komunikatorem Skype. Jego działanie polega na przechwytywaniu informacji o aktualnie odtwarzanej muzyce z odtwarzacza audio i wyświetlanie jej w formie dymka zawierającego zazwyczaj status, widocznego zarówno dla nas, jak i dla naszych znajomych, którzy akurat są online.

Po zainstalowaniu i uruchomieniu programu, włączeniu komunikatora Skype i odtwarzacza multimedialnego, informacja o każdym utworze będzie automatycznie dodawana do statusu. Każda kolejna piosenka wyświetlać będzie kolejny status. Z poziomu okna konfiguracji ON AIR możemy wybrać, jakie jeszcze elementy chcemy przekazać naszym znajomym w statusie – może to być sformatowany tekst, jedna z kilkudziesięciu emotikon, flaga wybranego państwa bądź link do strony internetowej, którą konieczne chcemy podzielić się z innymi. Poszczególne statusy da się zapamiętywać w programie do powtórnego użycia. ON AIR zapamiętuje także przechwytywaną przez siebie historię odtwarzania.

Wśród obsługiwanych odtwarzaczy muzycznych (oficjalnie aż 37) znalazły się tak popularne aplikacje, jak WinAmp, AIMP, Spotify, foobar, iTunes oraz jetAudio. Ich pełna lista dostępna jest na stronie producenta. By program działał poprawnie, konieczne jest uruchomienie zarówno jego, jak i Skype’a na tym samym poziomie uprawnień – żaden z programów nie może być uruchomiony z uprawnieniami administratora.

Program ON AIR polecamy wszystkim melomanom, którzy intensywnie korzystają z komunikatora Skype i którzy chcieliby pochwalić się znajomym swoim gustem muzycznym.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
ON AIRON AIR 4.0.0.980
Wersja stabilna
2.11 MB | 2018-01-02

Ilość pobrań: 144 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
ON AIR