w
googluj

Phrozen Skype REC 2.0


Phrozen Skype REC to lekkie narzędzie do nagrywania rozmów prowadzonych za pośrednictwem jednego z najpopularniejszych głosowych komunikatorów, jakim jest bez wątpienia Skype. Narzędzie nie wymaga konfiguracji i jest niemal zaraz po uruchomieniu gotowe do pracy. Dzięki minimalistycznemu interfejsowi i prostej obsłudze, przypadnie do gustu przede wszystkim początkującym użytkownikom komputera. Program przechwytuje dźwięk w sposób automatyczny, zapisując nagrania w formacie WAV we wskazanej lokalizacji na dysku twardym.

W głównym oknie Phrozen Skype REC znajdziemy listę wszystkich przeprowadzonych rozmów wraz z podstawowymi informacjami (data, identyfikator partnera, rozmiar i lokalizacja zapisanego pliku). Przydane mogą okazać się także opcje sortowania i odświeżania zawartości spisu, przechodzenia do docelowego katalogu oraz usuwania i odtwarzania nagrań. Program w trakcie swojego działania nie przeszkadza w wykonywaniu innych czynności na komputerze. Po standardowym zamknięciu aplikacji, będzie ona działać w trybie niewidocznym dla użytkownika. Aby całkowicie zdezaktywować narzędzie, należy skorzystać z funkcji "Close".

W archiwum z Phrozen Skype REC znajdziemy wersję instalacyjną oraz wydanie działające w trybie portable. Projekt jest rozwijany na zasadach licencji freeware - narzędzie może być wykorzystywane zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Uwaga!
Program pobieramy z oficjalnej strony producenta. Wystarczy zaakceptować warunki licencyjne oraz nacisnąć na przycisk "Download".

Wymagania!
Do poprawnego działania aplikacji niezbędna jest akceptacja uprawnień w komunikatorze Skype - należy wybrać opcję "Zezwól" (w angielskiej wersji programu będzie to "Allow access").

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Phrozen Skype RECPhrozen Skype REC 2.0
Wersja stabilna
3.3 MB | 2013-09-25

Ilość pobrań: 266 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (3)
Phrozen Skype REC
avatararrow
~Zbig | 2013.03.10 18:17
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
POMOCY!, po zainstalowaniu tego programu w wersji z instalatorem lub portable nie mogę zamknąć/wylogować się z systemu, czegoś takiego nie miałem w życiu. Jedyna opcja to nie odhaczać "startuj z systemem", ale program wtedy nie nagrywa. Proszę o szybką odpowiedź, z góry dzięki ;-)
Phrozen Skype REC 1.0.0.0
avatararrow
~Lolek | 2012.11.11 14:36
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@Wkurzony, a czytałeś wyżej w opisie informacje "Uwaga" odnośnie pobierania tego programu?
Phrozen Skype REC 1.0.0.0
avatararrow
~Wkurzony. | 2012.11.11 00:59
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Tego G nie można pobrać.
Phrozen Skype REC 1.0.0.0