w
googluj

MiTeC Instant Messaging History Browser 1.2.1.0


MiTeC Instant Messaging History Browser to niewielkie narzędzie służące do przeglądania historii korespondencji przechowywanej przez popularne komunikatory internetowe (Skype, Windows Live Messenger, ICQ 7, Yahoo Messenger). Zastosowania aplikacji mogą być różne - przyda się bowiem zarówno do wygodnego czytania archiwalnych rozmów jak i testowania komputera pod kątem podatności na odczytanie przez intruza prywatnych informacji.

Aplikacja charakteryzuje się przyjaznym interfejsem, który z pewnością spodoba się mniej doświadczonym użytkownikom. Narzędzie można obsługiwać na dwa sposoby. Pierwsza metoda polega na ręcznym wskazaniu pliku zawierającego historię korespondencji. Drugi sposób jest znacznie wygodniejszy. Wystarczy nacisnąć na przycisk rozpoczynający skanowanie, a program w sposób automatyczny znajdzie i wczyta odpowiednie, archiwalne wpisy. Po zakończeniu analizy, wyniki zostaną zapisane do pliku, z którego można ponownie skorzystać w dowolnym momencie. Dane możemy w wygodny sposób przeglądać i filtrować według różnych kryteriów (nadawca i odbiorca wiadomości, data rozmowy, komunikator). Do dyspozycji mamy również prostą wyszukiwarkę, pozwalającą na znalezienie wpisów zawierających określoną przez użytkownika frazę. Inne ciekawe funkcje aplikacji to: wyświetlanie listy transferów oraz historii połączeń głosowych, możliwość przeglądania danych w niezależnych oknach, bezobsługowe numerowanie i zliczanie wiadomości.

Program MiTeC Instant Messaging History Browser jest dostępny na zasadach licencji freeware - może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych. Co ciekawe, narzędzie nie wymaga również instalacji w systemie operacyjnym. Aby skorzystać z aplikacji, wystarczy rozpakować archiwum w formacie ZIP w dowolnej lokalizacji, a następnie uruchomić plik wykonywalny.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
MiTeC Instant Messaging History BrowserMiTeC Instant Messaging History Browser 1.2.1.0
Wersja stabilna
1.36 MB | 2016-05-14

Ilość pobrań: 163 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
MiTeC Instant Messaging History Browser