w
googluj

Free Time Tracker 1.2


Free Time Tracker to lekka aplikacja do monitorowania aktywności użytkownika na komputerze. Program przyda się do mierzenia czasu, który poświęcamy na różne typy zajęć - dzięki niemu w bardziej optymalny sposób zorganizujemy nasz terminarz. Program może być niezłą alternatywą dla rozbudowanych i często płatnych narzędzi, takich jak RescueTime.

Obsługa Free Time Tracker jest niezwykle prosta. W głównym oknie znajdziemy listę wszystkich procesów wraz z podstawowymi informacjami (nazwa pliku, ścieżka, użycie, czas pracy, przypisana kategoria). Użytkownik w łatwy sposób może zarządzać filtrami - w ten sposób przypiszemy aplikacje do różnych typów aktywności (rozrywka, praca, przeglądanie internetu, konfiguracja systemu, obsługa poczty elektronicznej, programowanie, czat). Warto nadmienić, że narzędzie posiada kilkadziesiąt domyślnych wpisów. Program pozwala również na mierzenie czasu bezczynności użytkownika.

Aplikacja tego typu byłaby bezużyteczna bez modułu statystycznego. Do dyspozycji mamy raport dotyczący aktywności dla poszczególnych kategorii oprogramowania. Dane można w łatwy sposób wyeksportować do formatu CSV, a następnie obrobić w bardziej rozbudowanych pakietach biurowych (przydatny może okazać się popularny Excel). Dodatkowe opcje konfiguracyjne nie są imponujące. Możemy zmienić poziom przezroczystości głównego okna, włączyć/wyłączyć tryb "zawsze na wierzchu" bądź zminimalizować aplikację do zasobnika systemowego. Dzięki ostatniej opcji program nie będzie przeszkadzał w pracy na komputerze.

Free Time Tracker jest dostępny za darmo, zarówno do zastosowań niekomercyjnych jak i komercyjnych. Aplikacja nie wymaga instalacji w systemie operacyjnym - składa się z pojedynczego pliku wykonywalnego. Cecha ta sprawia, że program bardzo dobrze nadaje się do skopiowania na dysk zewnętrzny lub innego rodzaju nośnik.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 2.4 (5 głosów)

Strefa Download programu
Free Time TrackerFree Time Tracker 1.2
Wersja stabilna
1.26 MB | 2012-10-31

Ilość pobrań: 1044 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Free Time Tracker