w
googluj
pl

Spryciulla 1.0


ico
Spryciulla to bezpłatny program usprawniający zakupy w serwisie Allegro. Aplikacja wspomaga użytkownika w wyszukiwaniu sprzedawców udostępniających określony zestaw produktów. Dzięki wykorzystaniu programu z łatwością wybierzemy najbardziej korzystną ofertę i zaoszczędzimy na wysyłce towaru.

Obsługa narzędzia nie jest trudna - poradzą sobie z nią nawet początkujący użytkownicy komputera. Wyszukiwanie przedmiotów sprowadza się w najbardziej standardowym przypadku do wpisania nazw produktów oraz naciśnięcia na przycisk "Szukaj". Proces analizy może trwać nawet kilka minut, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość. Ostateczny czas oczekiwania jest oczywiście uzależniony od wielu czynników (liczba wyszukiwanych przedmiotów, parametry połączenia z Internetem itd.). Po zakończeniu przeszukiwania zasobów Allegro, zostanie wyświetlona lista sprzedawców wraz ze szczegółowymi informacjami o ich ofercie.

Spryciulla charakteryzuje się dużymi możliwościami w zakresie filtrowania wyników i definiowania zapytań. Aplikacja po odpowiednim skonfigurowaniu wybierze przedmioty i sprzedawców spełniających określone kryteria. Zmienne które będą brane pod uwagę to między innymi: cena, kategoria, miejscowość, czas realizacji zamówienia, dostępność gratisowej wysyłki, typ ogłoszenia ("Kup teraz!" lub licytacja), czas wystawienia przedmiotu, liczba ofert kupna, dostępność strony "O mnie", możliwość odbioru osobistego.

Inne ciekawe cechy programu:
- rozróżnianie nowych/używanych przedmiotów,
- współpraca z innymi portalami grupy Allegro (OtoMoto, OtoDom, OtoWakacje, AlleWakacje, Oferia, Tablica, Ebooki Allegro),
- sortowanie sprzedawców według loginu lub liczby punktów,
- analiza opisów,
- wyszukiwanie zakończonych aukcji i podobnych ogłoszeń.

Aplikacja może być wykorzystywana bez ograniczeń zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (3 głosów)

Strefa Download programu
SpryciullaSpryciulla 1.0
Wersja stabilna
1.53 MB | 2013-11-04

Ilość pobrań: 760 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Spryciulla