w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 56
Wszystkich postów: 904065
Wszystkich tematów: 127431

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6365 dni

Free File Wiper 1.91


Free File Wiper – darmowy program do usuwania danych. To niewielkich rozmiarów narzędzie pozwoli nam całkowicie pozbyć się danych z dysku twardego w taki sposób, by niemożliwym było ich przywrócenie.

Użytkownik ma możliwość wyboru, jaką metodą pliki mają zostać usunięte. Uściślając, do wyboru mamy liczbę powtórzeń z użyciem różnych wzorców. Można ustawić 1,2,3 lub 7 przejść. Oczywiście najbardziej skuteczne będzie usunięcie plików z użyciem 7 powtórzeń procedury usunięcia i zapisu danych na to samo miejsce. Nie ma jednak takiej potrzeby – już usunięcie plików z wykorzystaniem jednego przejścia powoduje, że aby przywrócić te dane należy użyć zaawansowanych metod i narzędzi.

Program jest niezwykle prosty w obsłudze i korzystanie z niego nie sprawi problemu nawet najmniej zaawansowanym użytkownikom. Aby usunąć wybrane pliki, wystarczy jedynie metodą „przeciągnij i upuść” umieścić je w ikonie programu, która widoczna jest w dolnym rogu ekranu obok zasobnika systemowego.

Po uruchomieniu programu wyświetlone zostaje okno zawierające obrazkową instrukcję obsługi, gdzie zawarta jest cała procedura korzystania z programu. To z niej dowiadujemy się, jak korzystać z narzędzia Free File Wiper. To ona także informuje nas, że aby dotrzeć do opcji programu należy prawym klawiszem kliknąć na jego ikonę, która znajduje się w zasobniku systemowym.

Program działa bez instalacji, można więc używać go także z nośników USB. Ponadto, narzędzie bez zarzutu sprawdza się na 64-bitowych systemach.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Free File WiperFree File Wiper 1.91
Wersja stabilna
0.13 MB | 2015-02-23

Ilość pobrań: 699 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (3)
Free File Wiper
avatararrow
~vintyg | 2014.09.05 13:44
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dobry program, odpuszczam mu tak wyraźne agitowanie za finansowym wsparciem twórcy ; )
Free File Wiper 1.77
avatararrow
~vintyg | 2014.09.05 12:52
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
UWAGA, po wypakowaniu umieszcza przy pasku na pulpicie ikonę skłaniającą do złożenia donacji na rzecz autora programu. Z chamskim tekstem zresztą: "Donate, and this icon will disappear : )".
Free File Wiper 1.77
avatararrow
~Rox | 2011.11.29 14:41
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Faktycznie programik mały, ale skuteczny.