w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 188
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni

Eusing Cleaner 5.3


Eusing Cleaner – darmowy program do optymalizacji systemu. Ta całkowicie darmowa aplikacja pomoże nam uwolnić komputer od zbędnych plików czy nieprawidłowych wpisów w rejestrze, ale nie tylko. Za pomocą tego programu skutecznie zatrzemy także ślady surfowania po internecie.

To niewielkie narzędzie pozwala zlokalizować i usunąć niepotrzebne pliki w systemie oraz błędne wpisy w rejestrze. A zatem to, co zostaje na komputerze podczas naszej codziennej pracy i wpływa na obniżenie wydajności sprzętu. Ponadto, Eusing Cleaner pozwala na szczegółowe czyszczenie danych przechowywanych przez przeglądarki internetowe, które zawierają szczegółowe informacje na temat naszych działań w sieci. Usunąć możemy pliki cookie, adresy URL, historię przeglądanych stron, pliki tymczasowe i wiele innych. Program wspiera wszystkie najpopularniejsze przeglądarki internetowe.

W przypadku skanowania rejestru użytkownik ma możliwość samodzielnego określenia, które gałęzie będą przeszukiwane i pod jakim kątem będą one badane. Ingerencja w te ustawienia zalecana jest jednak jedynie zaawansowanym użytkownikom. Program oferuje także możliwość defragmentacji rejestru, by zwiększyć efektywność jego optymalizacji.

W celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia problemów po optymalizacji rejestru, program wyposażony został w zintegrowaną funkcję tworzenia kopii zapasowej danych. Dzięki temu w przypadku, gdyby coś poszło nie tak, szybko przywrócimy rejestr do poprzedniego stanu.

Łatwość obsługi i prosty interfejs sprawiają, że brak języka polskiego nie jest przeszkodą w korzystaniu z programu. Bez problemu odnajdą się w nim zaawansowani użytkownicy komputerów, jak i ci początkujący.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (6 głosów)

Strefa Download programu
Eusing CleanerEusing Cleaner 5.3
Wersja stabilna
1.65 MB | 2019-11-13

Ilość pobrań: 930 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (1)
Eusing Cleaner
avatararrow
~Krzysztof | 2015.02.11 17:37
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jeden z kilku lepszych programów czyszczących dysk i rejestr.Ascetyczny wygląd,prostota obsługi ,bezpieczeństwo i bardzo dobre wyniki skanowania czynią go wyróżniającym na tle popularnych projektów.
Eusing Cleaner 4.0