w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 162
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni

EnhanceMySe7en Free 3.7.1


EnhanceMySe7en – darmowy pakiet narzędzi do optymalizacji Windows 7. Ten niewielki program pomoże nam utrzymać system w dobrej kondycji i pozwoli na zachowanie wysokiej wydajności sprzętu.

EnhanceMySe7en to kompletny zestaw, dzięki któremu użytkownik ma pod kontrolą niemal wszystkie elementy pracy systemu operacyjnego. Znajdziemy tutaj narzędzia znane z innych programów tego typu, takie jak dostosowanie systemu do maksymalnej prędkości, czy wyłączenie ustawień graficznych, ale nie tylko. W EnhanceMySe7en nie zabrakło możliwości kompleksowego zarządzania procesami, usługami, czy aplikacjami uruchamiającymi się przy starcie systemu.

Kompletna optymalizacja systemu to nie wszystko. Program umożliwia także dostosowanie Windows 7 do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Z łatwością usuniemy zatem zbędne elementy z panelu sterowania, czy wyłączymy niepotrzebne funkcje programu Windows Media Player. Możliwości dostosowania systemu jest dużo więcej - warto wspomnieć jeszcze chociażby o funkcjach zarządzania pulpitem, czy logowania do systemu. Dzięki tym wszystkim opcjom nasz system będzie wyglądał niemal dokładnie tak jak chcemy.

Narzędzie dostarczy nam także szczegółowych informacji na temat systemu i komputera. Dzięki EnhanceMySe7en poznamy m.in. szczegóły pracy procesora, takie jak jego obecna temperatura, a także zaznajomimy się z dokładną specyfikacją karty graficznej i pamięci RAM.

Elegancki i czytelny interfejs to z pewnością atut programu. Wszystkie ustawienia są czytelnie rozmieszczone i posługiwanie się narzędziem nie powinno sprawiać najmniejszego problemu. Nie ma tu zbędnych elementów, które mogłyby tylko przeszkadzać – przemyślana i dobrze zaprojektowana szata graficzna zapewnia pełen komfort podczas korzystania z programu.

Darmowa wersja EnhanceMySe7en jest trochę uboższa od jej płatnego odpowiednika. Nie posiada m.in. możliwości zarządzania dyskiem twardym. Mimo to program i tak stanowi potężne narzędzie, które pozwoli skutecznie przyspieszyć system Windows 7 i dostosować go do własnych preferencji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
EnhanceMySe7en FreeEnhanceMySe7en Free 3.7.1
Wersja stabilna
12.6 MB | 2012-08-01

Ilość pobrań: 919 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (2)
EnhanceMySe7en Free
avatararrow
~Rob | 2011.08.04 13:00
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
świetny program. naprawdę porządne narzędzie
avatararrow
~Lupus | 2011.08.04 12:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zdecydowanie polecam. Używam odkąd jestem użytkownikiem Windows 7.