w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 232
Wszystkich postów: 904464
Wszystkich tematów: 127572

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6678 dni

GBoost 1.0.3.0


GBoost jest narzędziem do przyspieszania systemu operacyjnego. Aplikacja pozwala na zmniejszenie obciążenia podzespołów komputera, takich jak pamięć RAM czy procesor. Działanie jest bardzo proste - program monitoruje listę aktualnie uruchomionych procesów i zamyka te, które w istotny sposób mogą spowalniać responsywność systemu. Narzędzie będzie przydatne przede wszystkim dla graczy oraz osób zajmujących się zaawansowaną obróbką grafiki i plików wideo.

GBoost wyróżnia się bardzo prostą obsługą. Po uruchomieniu aplikacji widoczne jest okno ze sporej wielkości przyciskiem "Press To Boost". Naciśnięcie powoduje rozpoczęcie procesu optymalizacji. Zauważyć można również wskaźniki, pokazujące aktualne obciążenie komputera oraz potencjalne zyski optymalizacji. Bardziej doświadczeni użytkownicy skorzystać mogą ze szczegółowych ustawień - w prosty sposób można wybrać kategorie filtrowanego oprogramowania (odtwarzacze muzyczne, style systemowe, przeglądarki internetowe, komunikatory sieciowe, edytory graficzne, programy zabezpieczające i wiele innych). Co niezwykle istotne, wprowadzone zmiany można w każdej chwili wycofać, naciskając na "Press To Restore". Aplikacja jest wyposażona ponadto w moduł aktualizacji - pobiera on najnowsze definicje przygotowane przez producenta. Program można również w prosty sposób dodać do autostartu. Dzięki temu będzie uruchamiał się automatycznie i minimalizował do ikony w zasobniku systemowym.

Program jest dostępny bezpłatnie (licencja freeware). Jedynym ograniczeniem jest wyświetlanie niezbyt uciążliwych reklam w głównym oknie. Całość kompatybilna z najnowszymi systemami z rodziny Windows.

Uwaga!
Program jest bezpieczny i nie wywołuje trwałych zmian w systemie operacyjnym. Należy jednak przed uruchomieniem procesu optymalizacji zapisać wszystkie edytowane dokumenty. Jeśli tego nie uczynimy, możemy stracić efekty pracy.

Wymagania!
GBoost do poprawnego działania wymaga uprawnień administratora - standardowo wystarczy nacisnąć prawym przyciskiem na skrót do aplikacji i wybrać opcję "Uruchom jako administrator".

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (15 głosów)

Strefa Download programu
GBoostGBoost 1.0.3.0
Wersja stabilna
0.73 MB | 2012-02-14

Ilość pobrań: 11756 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 13

Komentarze (2)
GBoost
avatararrow
~kuba | 2013.06.26 12:01
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Naprawde świetny ;)
GBoost 1.0.3.0
avatararrow
~Szybek | 2012.08.11 20:14
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Super program polecam!!!
GBoost 1.0.3.0