w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 164
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni

FixBee 1.0.0.63220


FixBee to lekka, bezpłatna aplikacja do optymalizacji systemu Windows. Program pozwala na wyeliminowanie typowych problemów związanych z nieprawidłowym działaniem komputera (wolne uruchamianie dokumentów i oprogramowania, niska ilość miejsca na dysku twardym, duża ilość danych zmniejszających wydajność systemu operacyjnego). FixBee składa się z dwóch w pełni funkcjonalnych modułów - defragmentatora partycji oraz narzędzia do usuwania niepotrzebnych plików.

Program posiada przyjazny interfejs, dzięki któremu obsługa dostępnych funkcji jest szybka i sprawna. Wystarczy wybrać odpowiednią kartę, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Typowy proces składa się ze skanowania (o jego przebiegu będziemy informowani za pośrednictwem paska postępu), przeglądnięcia rezultatów (w razie potrzeby możemy zapoznać się z bardziej szczegółowym raportem), optymalizacji i komunikatu podsumowującego wykonane operacje. Proces usuwania niepotrzebnych danych polega na wybraniu odpowiednich plików z listy - domyślnie wszystkie pozycje są zaznaczone. Dla ułatwienia, dane zostały podzielone na trzy kategorie (pliki "zaśmiecające" dysk, pliki tymczasowe, puste foldery). W przypadku defragmentacji, wyświetlana jest natomiast standardowa tablica, informująca użytkownika o przestrzeni zoptymalizowanej, sfragmentowanej, systemowej, wolnej lub będącej w użyciu.

FixBee jest bezpieczny w działaniu. Aplikacja przed wprowadzeniem zmian w systemie operacyjnym tworzy kopię zapasową, która jest dostępna z poziomu narzędzia "Przywracanie systemu". Program posiada kilka dodatkowych opcji konfiguracyjnych. Niepotrzebne pliki mogą zostać całkowicie usunięte lub po prostu przeniesione do kosza. Co więcej, możemy wykluczyć ostatnio używane pliki bądź dane posiadające atrybuty "systemowy" lub "tylko do odczytu".

Ważną funkcją aplikacji jest terminarz zadań, który pozwala użytkownikowi na zdefiniowanie okresowego skanowania. Wystarczy podać tryb działania (codziennie, jednorazowo, co tydzień) oraz zatwierdzić zmiany.

Uwaga!
Kreator instalacyjny proponuje skopiowanie na dysk paska narzędziowego Searchqu Toolbar jak również zmianę ustawień przeglądarki internetowej (zmiana strony startowej i domyślnego silnika wyszukiwania). Jeśli chcemy uniknąć tych modyfikacji, wybieramy opcję "Custom installation" oraz odznaczamy odpowiednie pola.

Wymagania!
Podczas instalacji niezbędne jest połączenie z Internetem.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
FixBeeFixBee 1.0.0.63220
Wersja stabilna
0.45 MB | 2013-06-28

Ilość pobrań: 342 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
FixBee