w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 172
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6654 dni
pl

Wise Game Booster 1.57.81


Wise Game Booster to program do optymalizacji komputera pod kątem uruchamiania gier komputerowych. Narzędzie pozwala na dokonanie podstawowych operacji mogących poprawić wydajność systemu operacyjnego. Aplikacja posiada prosty interfejs użytkownika, który z pewnością przypadnie do gustu mniej doświadczonym odbiorcom. Wise Game Booster udostępnia użytkownikowi następujące moduły:

• Moje gry
Prosty, ale przydatny launcher. Podczas pierwszego uruchomienia aplikacji, dysk twardy może zostać przeskanowany - po chwili na liście zostaną wyświetlone wszystkie zainstalowane gry komputerowe. Pozycje można dodać do spisu również ręcznie. Dzięki modułowi mamy możliwość szybkiego uruchamiania gier oraz podglądu szczegółowych informacji o plikach wykonywalnych (typ, nazwa, producent, ilość uruchomień, data ostatniego włączenia, ocena, uwagi).

• System
Wise Game Booster pozwala na wprowadzenie modyfikacji w systemie operacyjnym. Optymalizacje opierają się głównie na modyfikacji odpowiednich wpisów w rejestrze i dotyczą następujących zagadnień: stabilność, przyspieszanie interfejsu, przyspieszanie połączeń sieciowych.

• Procesy
Moduł jest niczym innym, jak menedżerem procesów uruchomionych w systemie operacyjnym. Aplikacja automatycznie identyfikuje oprogramowanie zużywające najwięcej zasobów sprzętowych (pamięć, procesor). Dla każdego wpisu można podjąć jedną z trzech akcji - zamknięcie procesu, dodanie do wyjątków, wyszukiwanie szczegółowych informacji w Internecie (za pomocą wyszukiwarki Google).

• Usługi
Proste w obsłudze narzędzie, pozwalające na wyłączenie niepotrzebnych usług działających w tle. Do każdej z pozycji dołączony jest krótki opis, dzięki któremu dokładniej zidentyfikujemy zbędne wpisy.

Aplikacja jest bezpieczna w użyciu. Korzystając z opcji "Przywróć", możemy w łatwy sposób wycofać wprowadzone modyfikacje. Ważną cechą programu jest także funkcja optymalizacji jednym kliknięciem myszy. Wise Game Booster jest rozpowszechniany bezpłatnie na zasadach licencji freeware.

Spolszczenie!
Program posiada polską wersję interfejsu - należy ją ustawić w menu konfiguracyjnym.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (32 głosów)

Strefa Download programu
Wise Game BoosterWise Game Booster 1.57.81
Wersja stabilna
3.65 MB | 2020-12-04

Ilość pobrań: 2453 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 21

Komentarze (0)
Wise Game Booster