w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 236
Wszystkich postów: 904547
Wszystkich tematów: 127599

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6839 dni

Pegasun System Utilities 6.90


Pegasun System Utilities (wcześniej znany pod nazwą Synei System Utilities) to kompleksowe narzędzie, dzięki któremu zoptymalizujemy działanie systemu, naprawimy go i zaprowadzimy w nim ład i porządek. Co to oznacza? Pozbędziemy się zbędnych plików zaśmiecających przestrzeń dyskową, wyłączymy obciążające procesy, zmodyfikujemy poszczególne klucze w rejestrze, zdefragmentujemy dysk i wiele, wiele innych.

Okno Pegasun System Utilities podzielono na cztery zakładki: strona domowa, narzędzia, logi i ustawienia. Kluczową rolę odgrywa pierwsza z nich, gdzie usuniemy nieużywane przez system pliki (np. pliki tymczasowe, z przeglądarek lub z innych ostatnio używanych programów), ustalimy, które procesy i usługi mają się uruchamiać wraz z Windowsem, a także zoptymalizujemy niektóre wpisy rejestru. Z tego poziomu można również przeprowadzić defragmentację dysku. Pod kolejną zakładką znajdziemy natomiast takie opcje jak tworzenie kopii zapasowej systemu, jego automatyczne zamykanie czy konfiguracja harmonogramu zadań. W tym miejscu znajduje się też narzędzie skanowania dysku i naprawiania wykrytych na nim błędów. W karcie logów zapisują się informacje na temat wszelkich operacji, jakie aplikacja wykonała. Ostatnia zakładka, ustawienia programu, nie grzeszy zbytnią szczegółowością, ale opcji jest wystarczająco, by dostosować go z grubsza do swoich potrzeb.

Warto wspomnieć o niezwykle przyjaznym interfejsie. Mało tego, że w opcjach mamy do wyboru trzy skórki, to i sam w sobie design nie powinien sprawić trudności nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Aplikacja jest w dużej mierze zautomatyzowana, niemniej jednak zawsze prosi o potwierdzenie danej czynności.

Pegasun System Utilities to praktyczne narzędzie, które za pomocą kilku kliknięć pomoże nam odzyskać satysfakcjonującą wydajność systemu i zwolnić trochę miejsca na dysku. Nie można nie zaznaczyć, że aplikacja ta – w przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych produktów – nie raczy użytkownika żadnymi reklamami i w trakcie działania nie wchłania zbyt wielu zasobów systemowych.

Wymagania!
Do poprawnego działania Pegasun System Utilities wymaga środowiska .NET Framework 3.5 lub nowszego.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (9 głosów)

Strefa Download programu
Pegasun System UtilitiesPegasun System Utilities 6.90
Wersja stabilna
7.95 MB | 2021-10-13

Ilość pobrań: 1232 | W tym miesiącu: 17 | W poprzednim miesiącu: 25

Komentarze (0)
Pegasun System Utilities