w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 152
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni

Synei PC Cleaner 2.00


Synei PC Cleaner (poprzednio znany pod nazwą Synei Disk Cleaner) to program służący do oczyszczania dysku twardego ze zbędnych plików, zajmujących miejsce oraz spowalniających działanie systemu Windows i aplikacji. Program analizuje i usuwa niepotrzebne dane, pozostawione przez działania systemu, przeglądarki, czy innego oprogramowania. Regularne czyszczenie dysku z takich plików ma znaczący wpływ na prędkość z jaką startuje i funkcjonuje Windows, pozwala na szybsze przeglądanie stron internetowych oraz wydajniejszą pracę rozmaitych programów.

Aplikacja czyści system m.in. z plików tymczasowych i zbędnych pozostałości po aktualizacjach. Usuwa ciasteczka, historię, cache oraz inne niepotrzebne dane z przeglądarek Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera oraz Safari. Likwiduje zaśmiecające system pliki, które zostały po instalacji, odinstalowaniu, czy nieudanych instalacjach programów. Synei PC Cleaner kasuje także zbyteczne dane aplikacji takich jak m.in: Microsoft Office, Java, Acrobat Reader, Flash Player, Skype, iTunes, Windows Media Player, Google Update.

Program ma możliwość oczyszczania systemu z niepotrzebnych plików powiązanych z około tysiącem różnych aplikacji firm zewnętrznych, wliczone są w to niektóre gry. Aplikacja kasuje również dane mogące narazić na szwank prywatność użytkownika - usuwa wiele wrażliwych informacji, m. in. ciasteczka śledzące, dane o aktywności online i odwiedzonych stronach, czy historię przeglądania.

Analizowanie dysku w poszukiwaniu zbędnych danych przebiega dość szybko, podobnie jak ich usuwanie. Przycisk Edit pozwala wybierać spośród trzech sposobów skanowania, różniących się dokładnością. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników przewidziano wybór dodatkowych komponentów systemu i aplikacji w sekcji Advanced. W wypadku takiego czyszczenia wymagana jest jednak odpowiednia wiedza i ostrożność. Należy także uważać z zaznaczaniem niektórych opcji w normalnej sekcji programu.

Możliwa jest również bardziej dokładna analiza, dostęp do niej uzyskujemy poprzez opcję Deep Cleaner, znajdującą się w panelu Tools programu. Opcja pozwala na wybranie dysku, który ma być przeskanowany oraz zdefiniowanie rodzajów poszukiwanych plików. Wykrywane są również puste pliki i foldery. Analizowanie dysku przy użyciu Deep Cleaner trwa dłużej, jest jednak przeprowadzane z odpowiednio większą szczegółowością.

Panel Tools pozwala także na wyłączenie hibernacji, gdyż funkcja ta potrafi przechowywać 4 GB danych (lub więcej), zapisywanych w związku z możliwością przejścia systemu w stan zamrożenia. W panelu znajduje się także przycisk Privacy Cleaner, będący właściwie atrapą, gdyż opcja ta jest całkowicie obsługiwana przez podstawowy mechanizm czyszczący.

Synei PC Cleaner posiada zwyczajny, prosty interfejs graficzny o wystarczającej estetyce. W przeciwieństwie do wielu innych programów z tego segmentu, aplikacja nie zajmuje się rejestrem, autostartem, deinstalacją programów, czy duplikatami. Nadaje się jednak dobrze do samego oczyszczania dysku z niepotrzebnych plików.

Uwaga!
By program mógł funkcjonować w pełni, wymagane jest uruchomienie go z uprawnieniami administratora.

Wymagania!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga pakietu .NET Framework w wersji 4.0 lub wyższej.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
Synei PC CleanerSynei PC Cleaner 2.00
Wersja stabilna
3.1 MB | 2016-05-15

Ilość pobrań: 853 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Synei PC Cleaner