w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 175
Wszystkich postów: 904442
Wszystkich tematów: 127562

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6653 dni
pl

AppCrashView 1.35


AppCrashView to narzędzie wyświetlające szczegóły błędów, na skutek których doszło do zawieszenia bądź zamknięcia różnych aplikacji. Informacje o błędach są importowane z plików WER, tworzonych przez Windows Error Reporting (Raportowanie błędów systemu Windows), komponentu Windows zapisującego informacje o każdej nieprawidłowości, która powoduje tzw. crash systemu lub aplikacji.

Szczegóły pojedynczego błędu wyświetlane są w dolnej części okna programu. W górnym obszarze widnieje lista poszczególnych crashy wraz z informacjami o okolicznościach awarii. Lista została podzielona na kolumny odnoszące się do procesu, w jakim wystąpił błąd, nazwy i czasu wydarzenia, którym system zareagował na nieprawidłowości, nazwy użytkownika korzystającego podczas awarii z aplikacji, kodu i offsetu wyjątku, nazwy i wersji modułu sprawczego, ścieżki procesu, rozmiaru pliku raportu WER oraz ścieżki do tego pliku. Kolumny można dowolnie skalować, a także wybierać, które z nich mają być wyświetlane.

Informacje prezentowane przez program mogą być w łatwy sposób kopiowane lub eksportowane do plików TXT, CSV i XML, dostępne jest także generowanie raportu HTML, wyświetlanego w domyślnej przeglądarce. Z ciekawszych funkcji paska menu i paska zadań można wymienić wyszukiwanie, podgląd właściwości danego błędu oraz wybór, czy wyświetlane będą jedynie błędy już zarchiwizowane przez WER, czy też dopiero oczekujące na archiwizację. Aplikację można obsługiwać za pomocą wiersza poleceń, szczegóły komend znajdują się na stronie twórcy.

Szata graficzna narzędzia nie zachwyca swoim wyglądem i służy głównie do prostej prezentacji wyników. Z obsługą programu powinny poradzić sobie nawet osoby mało zaawansowane informatycznie, jednak będą mieć spore problemy z interpretacją wielu danych - wymaga ona znacznej wiedzy na temat komponentów systemu i aplikacji. AppCrashView przyda się przede wszystkim administratorom, serwisantom lub innym zaawansowanym użytkownikom, którzy potrzebują szybkiego wglądu w szczegóły błędów występujących w rozmaitych aplikacjach.

Uwaga!
Aplikacji nie trzeba instalować, wystarczy rozpakować pobrane archiwum i uruchomić plik wykonywalny.
Na razie program działa jedynie w Windows Vista, Windows 7 oraz Windows Server 2008, ponieważ tylko w nich błędy są zapisywane w plikach WER. Twórca planuje w przyszłości rozszerzyć funkcjonalność aplikacji o systemy Windows XP, Windows 2000 i Windows Server 2003.

Spolszczenie!
Program spolszczamy poprzez rozpakowanie pobranego archiwum, zawierającego polską wersję językową i przeniesienie pliku spolszczenia do folderu AppCrashView.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
AppCrashViewAppCrashView 1.35
Wersja stabilna
0.05 MB | 2018-11-11
Spolszczenie do AppCrashView

Ilość pobrań: 475 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
AppCrashView